آکاایران: داشتن یک مراسم عروسی عالی و بی عیب و نقص که برای سالها نُقل محافل باشد ، آرزویی است که هر دختری از کودکی آن را در خیال خود می پرورد . تردیدی نیست که در شب عروسی هیچ کس به اندازۀ عروس مورد توجه نیست و همۀ نگاه ها به او جلب می شود . به همین دلیل، گذشته از انتخاب یک لباس عروس زیبا و جذاب و البته مناسب ، انتخاب اکسسوارهایی که بتوانند این زیبایی و جذابیت را تکمیل و آن را دوچندان کنند، نکته ای است که هیچ عروس با سلیقه ای نباید از آن غافل شود.

نخستین و مهم ترین آیتم پس از انتخاب لباس عروس، انتخاب مدل مو و مدل تاج خواهد بود. تاج گذاشتن باعث می شود تصور عروس به عنوان یک پرنسس زیبا، هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک شود.در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, جدیدترین و زیباترین مدل های لاکچری تاج عروس سال 2019 را برایتان گردآوری کرده ایم . امیدواریم از این مدل ها برای شب عروسیتان استفاده کنید و مانند یک ملکه بدرخشید. برای مشاهده تمام تصاویر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

تاج عروس

 برای انتخاب تاج عروس مناسب مواردی همچون قر رنگ مو آرایش صورت جواهرات عروس قرم صورت و مدل مو وخیلی موارد دیگر توجه کرد اگر حتی به یکی از این موارد دقت نکنید ممکن است در نهایت احساس کنید همه چیز به زیباترین شکل به نمای درنیامده است تاج عروسی که شما بر سر میگذارید شمارا ملکه شب عروسیتان میکند پس به همه جزییات توجه کنید که بینقص تریم ملکه در شب عروسی تان باشید.در ادامه نمونه های بیشتری از جدیدترین تاج عروس سال 2019 را مشاهده میکند.

 

تاج عروس

زیباترین مدل تاج عروس 

تاج عروس

جدیدترین مدل های تاج عروس

تاج عروس

مدل تاج عروس مرواریدی

تاج عروس

مدل تاج عروس 2019

 

تاج عروس

مدل تاج عروس فرحی (تاج ملکه‌ای)

تاج ملکه ای پرطرفدارترین مدل تاج عروس است و اغلب عروس‌های ایرانی تمایل به استفاده از این مدل تاج را دارند. انواع جدیدی از این مدل تاج به تازگی نیز مد شده است و خیلی از آرایشگرها به عروس های خود آن را پیشنهاد می دهند.

تاج عروس

تاج عروس مدل ملکه ای

تاج عروس

تاج عروس لاکچری و شیک

تاج عروس

تاج عروس شیک مد امسال

تاج عروس

تاج عروس کریستالی باکلاس

 

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات