loading...
مد جشن عروسی سال ۲۰۱۸

آکاایران: مد جشن عروسی سال ۲۰۱۸

آکاایران: تمامی مدهای یک عروس دلپذیر در سال 2018

لباس عروس , دسته گل عروس , کارت عروسی , کیک جسن عروسی , شنل عروس , لباس عروس درسال 2018 چی مد است . اگر دوست دارید بدانید که درسال 2018 چه چیزهایی برای جشن عروسی مد می شوند، در ادامه این پست با ما همراه باشید.

کارت عروسی

به گزارش آکاایران: زمانی که صحبت از کارت عروسی میشود ما یاد کارت های سفید با طرحی ساده به روی آن می افتیم، اما کارت های عروسی سال 2018 تمام ذهنیت ما را تغییر خواهند داد. در واقع درسال جاری کارت های عروسی خاصیت کلاسیک و رسمی خودرا از دست میدهند و ظاهری مدرن و فانتزی تر بخود می گیرند.

سایت تالاب : گرچه در کارت های عروسی سال ها قبل، رنگ سفید حرف اول را می زد اما سال جاری رنگ ها جایشان رابا رنگ سفید عوض کرده اند. نه تنها رنگ، بلکه پروژه های ساده نیز جایشان رابه پروژه های متنوع تر و خلاقانه تر داده اند.

با این شیوه، عروس و دامادها بهتر می توانند از طریق رنگ ها، پروژه ها و جزییات، شخصیت و علاقمندی های خودرا بیان کنند. به بیان دیگر دست آن ها در بکار بردن خلاقیت در کارت های دعوت شان، بازتر شده است.

بنابر این اگر شما هم از کارت های عروسی ساده و سنتی خسته شده اید، حال می توانید تنوع بیشتری را در انها مشاهده نمایید.

مد جشن عروسی سال ۲۰۱۸

درسال 2018 کارت ها با رنگ های متنوع جایشان رابه کارت های سفید و ساده می دهند

دسته گل

اگر به تصاویر عروسی سال 2017 نگاهی بیاندازید، خواهید دید که اکثر دسته گل ها به شکل گرد و جمع جور بودند و تنها با گل تزیین می شدند، به بیان دیگر خبری از برگ های سبز در انها نبوده، اما سال 2018 همه ی چیز تغییر می کند.

سایت تالاب :دیگر اثری از دسته گل های مینیمالیست نیست، بلکه دسته گل های کلاسیک بار دیگر توجهات رابه سوی خود جلب کرده اند. دسته گل های آبشاری که با برگ های سبز تزیین شده اند. البته قبل از سفارش دست گل تان با طراح آن مشورت کنید و مطمئن شوید که آیا دسته گل آبشاری به لباس عروس شما می آید یا خیر.

مد جشن عروسی سال ۲۰۱۸

درسال 2018 دسته گل های آبشاری که با برگ های سبز تزیین شده مد شده اند

کیک

آیا فرق کیک های خامه ای و کیک های فوندانت را میدانید؟ ساده است! کیک های خامه ای پر از خامه هستند، سطح رویی آن ها نیز با خامه تزیین شده است اما کیک هایی که با خمیر فوندانت درست میشوند، سفت هستند، بهمین علت می توان پروژه های متفاوتی را روی آن اجرا کرد.

البته بدی کیک های فوندانت این است که تعداد زیادی از مردم مزه آنرا دوست ندارد. بنابر این زوج های جوان مجبورند که میان مزه خوب یا ظاهر دلپذیر، یکی را انتخاب کنند.

سایت تالاب : گرچه چند سالی است که کیک های فوندانت با آن پروژه ها و دیزاین های زیبایی که دارند، دقت مردم رابه خود جلب کرده اند اما سال 2018 سال کیک های خامه ای ست از این رو که زوجین دوست دارند تا کیک عروسی شان ظاهری طبیعی تر داشته باشد.

در واقع انها سادگی رابه تجملات ترجیح داده اند. علاوه بر آن، این نوع کیک ها مزه بهتری دارند و میهمان ها را راضی روانه منزل هایشان خواهند کرد. 

مد جشن عروسی سال ۲۰۱۸

سال 2018 سال کیک های خامه ای است

تزیینات کیک

در تزیین کیک های خامه ای عروسی، طبق معمول تنها از رنگ های سفید و صورتی کمرنگ استفاده می شد اما از آنجا که سال 2018 سال رنگ هاست، در تزیینات کیک نیز رنگ های بیشتری را خواهیم دید. به بیان دیگر علاوه بر سفید، رنگ های سبز و قرمز نیز بر کیک ها هنرنمایی میکنند.

جدا از تغییر رنگ کیک، سایز کیک ها نیز دچار دگرگونی می شود. دور کیک های بزرگ و چند طبقه را خط بکشید. درسال 2018، کیک های کوچکتر مد میشود که به نفع عروس و داماد خواهد بود، از این رو که علاوه بر هزینه کمتر، بریدن و سرو آن نیز آسان تر خواهد بود.

درسال 2018 در تزیینات کیک نیز رنگ های بیشتری را خواهیم دید

شنل

یکیدیگر از مدهای 2018 برای عروس خانمها، شنل است. شاید احساس کنید که انداختن شنل مدلی سنتی و قدیمی است اما زود قضاوت نکنید. اگر شنل تان رابه درستی و متناسب با لباس عروس تان انتخاب کنید، بسیار هم رمانتیک و رویایی به چشم خواهید آمد.

برای انتخاب پارچه شنل یا حتی لباس عروس نیز درسال 2018، کرپ نظر طراحان بسیاری رابه خود جلب کرده است. از این رو که نسبت به دیگر پارچه ها سبک تر و آزادتر بوده و امکان حرکت کردن عروس را برایش آسان تر میکند.

درسال 2018 برای پارچه شنل یا حتی لباس عروس کرپ برترین انتخاب است

لباس عروس

شاید زمانی که صحبت از مدل لباس عروس می شود، تنها ذهن تان به سوی مدلهای باز یا حتی آستین بلند برود، اما آیا تا حالا به لباس عروسی با آستین یک طرفه فکر کرده اید؟

سال 2018، سال تنوع است بنابر این اگر شما هم می خواهید به لباس عروس تان تنوعی دهید، لباس عروسی را انتخاب کنید که آستینی یک طرفه دارد. مدلهای آستین دار یا باز را همه ی دیده اند، اما شما با این مدل مطمئنا در جمع به زیبایی خواهید درخشید.

درسال 2018 لباس عروسی را انتخاب کنید که آستینی یک طرفه دارد

برچسب ها: جشن عروسی, مد 2018
.

منبع : talab.org

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات