در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نحوه تزئین یخ برای یخچال عروس و مهمانی ها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تزئینات عقد و عروسی از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

یخچال عروس

آکاایران: نحوه تزئین یخ برای یخچال عروس و مهمانی ها

آکاایران: نحوه تزئین یخ برای یخچال عروس و مهمانی ها

13
By یلدا on · جهیزیه عروس,هنرهای تزئینی

تزئین یخ برای مهمونیهای فصل تابستون و همینطور تزئین یخچال کار خیلی راحتیه و کاربرد خیلی زیادی داره و نشون میده خانم خونه چقد کدبانو و باسلیقه س. با ایده های امروز که مخصوص تزئین یخ برای انواع نوشیدنی هاس همراهم باشین.

ایده هایی متفاوت و جذاب  برای تزئین یخ:

راحت ترین و پرکاربرد ترین روش برای تزئین یخ استفاده از سبزی های معطره، برای این روش چند برگ تازه از انواع سبزی های معطر رو بشورین و کف قالب بخ بذارین و روی اون رو با آب بپوشونین. ممکنه سبزی ها جا به جا شن و به صورت معلق در آب در بیان نگران نباشین قالب رو داخل یخچال قرار بدین و صبر کنید تا یخ ببنده. وقتی یخ رو از قالب جدا میکنین میبینین که تصویر خیلی قشنگی داره. از این روش تزئین یخ بیشتر برای لیوان شربت استفاده میشه و زیبایی خاصی بهش میده.

یخچال عروس

یخچال عروس

یخچال عروس

روش دیگه تزئین یخ استفاده از کاسه یخه. از این روش بیشتر در تزئین یخچال عروس استفاده میشه البته تو مهمونی ها هم کاربرد زیادی داره، خصوصا وقتی میخواین هنر و سلیقه تون رو به مهمونها نشون بدین. برای تزئین یخ با این روش به دو تا کاسه تو سایزهای مختلف احتیاج دارین. کاسه کوچکتر رو داخل کاسه بزرگتر قرار بدین و فضای خالی  بین دو تا کاسه رو با انواع گل و برشهای میوه تزئین کنین و فضای باقیمونده رو پر از آب کنین و داخل یخچال بذارین. وقتی یخ زد هر دو کاسه رو از یخ جدا کنین و از کاری که انجام دادین لذت ببرین.

یخچال عروس

یخچال عروس

یخچال عروس

یخچال عروس

یخچال عروس

یخچال عروس

همچنین میتونین برای تزئین یخ از قالب هایی با شکلهای مختلف استفاده کنین و داخل قالب ها به همراه آب، انواع میوه های ریز مناسب بریزین و م بذارین تا خودشو بگیره، اینطوری یه میوه آرایی قشنگ هم انجام دادین که زیبایی خاصی داره و میتونین تو لیوان نوشیدینی ازش استفاده کنین.

یخچال عروس

یخچال عروس
 

امیدوارم ایده های خوبی از تزئین یخ گرفته باشین و پذیرایی خیلی زیبایی از مهمونهای عزیزتون داشته باشین. شاد و موفق باشین.

تزئین فالب یخ تزئین یخ تزئین یخچال
.

منبع : honardarkhane.com

نحوه تزئین یخ برای یخچال عروس و مهمانی ها گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات