در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ایده های متفاوت و جالب برای چیدمان حمام عروس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تزئینات عقد و عروسی از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

حمام عروس

آکاایران: ایده های متفاوت و جالب برای چیدمان حمام عروس

آکاایران: ایده های متفاوت و جالب برای چیدمان حمام عروس

5
By یلدا on · جهیزیه عروس,هنرهای تزئینی

همه عروس خانمها دوست دارن جهیزیه شون به بهترین شکل چیده شه، تو جهیزیه علاوه بر آشپزخونه و اتاق پذیرایی، چیدمان حمام عروس هم از اهمیت خاصی برخورداره و توجه زیادی بهش میشه. تو آموزش امروز براتون پیشنهادهایی برای چیدمان حمام عروس دارم، با این امید که بتونم کمک کوچیکی کنم به شما دوستهای خوبم. همراهم باشین.

پیشنهادهای هنردرخانه برای چیدمان حمام عروس :

اولین مسئله ایی که در چیدمان حمام عروس اهمیت داره اتنخاب رنگه. اینکه تصمیم بگیرین نمای کلی حمام شما از چه رنگ هایی تشکیل شه و بعد وسایل حمام رو هم به همون رنگ بخرین. تو بیشتر موارد از دو رنگ که همخوانی جالبی با هم دارن استفاده میشه و وسایل مخصوص به عروس خانم و آقای داماد هر کدوم با یه رنگ خریداری میشه. بعد از انتخاب رنگ، میتونین وسایل تزئینی برای چیدمان حمام عروس رو هم به همون رنگ ها تهیه کنین.

حمام عروس

حمام عروس

حمام عروس

تصویری که در پایین میبینین یه نمونه چیدمان حمام عروسه که از رنگ های شیری و قرمز استفاده شده و جذابیت خاصی  داره. تو این روش برای کف حمام میتونین از فوم قرمز استفاده کنین و قلب هایی با سایز های مختلف روی فوم در بیارین و اونها رو کف حمام بچینین و وسایل رو روی اون قرار بدین. راستی شمع رو هم فراموش نکنین چون نقش زیادی در چیدمان حمام عروس داره و جلوه خاصی به اون میده، همچنین میتونین از پاپیون های رنگی هم استفاده کنین.

حمام عروس

همچنین میتونین برای کف حمام از گلبرگ های گل استفاده کنین، توجه داشته باشین که بهتره از گلی به رنگ وسایل حمامتون استفاده کنین.

حمام عروس

مورد دیگه ایی که در چیدمان حمام عروس اهمیت داره نحوه چیدن حوله های حمامه. برای اینکار به تصاویر زیر توجه کنین، مطمئنا ایده های خیلی خوبی ازش میگیرین.

حمام عروس

حمام عروس

حمام عروس

حمام عروس

اینم چند نمونه از چیدمان حمام عروس که مطمئنا از تزئیناتش خوشتون میاد.

حمام عروس

حمام عروس

حمام عروس

حمام عروس

حمام عروس

حمام عروس

حمام عروس

امیدوارم از تماشای عکس های چیدمان حمام عروس استفاده لازم رو برده باشین.  با آرزوی شادی و خوشبختی برای شما دوستای خوبم. با دیگر آموزش های هنردرخانه همراهم باشین.

تزئین حمام عروس چیدمان حمام عروس چیدن حمام عروس حمام عروس
.

منبع : honardarkhane.com

ایده های متفاوت و جالب برای چیدمان حمام عروس گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات