در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تصاویر جدیدترین مدل های دسته گل عروس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تزئینات عقد و عروسی از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دسته گل عروس

آکاایران: تصاویر جدیدترین مدل های دسته گل عروس

آکاایران: تصاویر جدیدترین مدل های دسته گل عروس

1
By یلدا on · جهیزیه عروس,گل آرایی,هنرهای تزئینی

انتخاب دسته گل عروس از اون انتخاب های خیلی مهم و درعین حال سخت و مشکله که البته  جایگاه با اهمیتی تو جشن عروسی داره و برای همه عروس خانم های با سلیقه و مشکل پسند خیلی مهمه که چه دسته گلی رو انتخاب کنن. امیدوارم با مشاهده این مدل های دسته گل عروس یه انتخاب خیلی دلپذیر و متفاوت داشته باشین.

مدل های مختلف و زیبای دسته گل عروس:

به گزارش آکاایران: قبلا بیشتر عروس خانم ها ترجیح میدادن دسته گلی که واسه جشن عروسی تهیه میکنن جنسش مصنوعی باشه تا بتونن اونو فاقد پژمرده شدن و خراب شدن برای همیشه پیش خودشون داشته باشن. البته  دسته گلهای مصنوعی هم قشنگی خاص خودشونو دارن و هنوز طرفدارهای خیلی زیادی دارن.

دسته گل عروس

یکی از مدل های خیلی شیک و پر طرفدار دسته گل عروس، گل آرایی با گلهای رز سفید و یا رنگیه که البته رنگ گل کاملا سلیقه اییه و عروس خانم با توجه به رنگ لبا س و فضای اطراف و همینطور یه وقتایی مناسب با کیک عروسی اونو انتخاب میکنه.

دسته گل عروس

دسته گل عروس

دسته گل عروس

گل لیلیوم به خاطر تنوع رنگ و همینطور زیبایی خاصی که داره برای دسته گل عروس خیلی ازش استفاده میشه و اکثریت این گل دلپذیر رو میپسندن.

دسته گل عروس

دسته گل عروس

اگه میخواین یه دسته گل متفاوت و دلپذیر داشته باشین، من گل لاله رو بهتون پیشنهاد میکنم که علاوه بر زیبایی یه نظم خاص هم به دسته گل تون میده.

دسته گل عروس

نوع دیگه ایی از دسته گل عروس که جدیدتر و کمی هم متفاوت تره تزئین دسته گل به صورت آبشاریه که وقتی عروس خانم اونو تو دست میگیره زیبایی گل چند برابر میشه. این نوع دسته گل بخاطر متفاوت بودنش طرفدارهای خیلی زیادی داره.

دسته گل عروس

اینم چند نمونه دسته گل با گلهای رنگی و دلپذیر که مطمئنا میپسندین.

دسته گل عروس

دسته گل عروس

دسته گل عروس

خب دوستهای خوبم امیدوارم از این مدل های دسته گل عروس خوشتون اومده باشه و به موقع ازش استفاده کنید. شاد و موفق باشید.

تزئین دسته گل دسته گل دسته گل عروس گل دست عروس
.

منبع : honardarkhane.com

تصاویر جدیدترین مدل های دسته گل عروس گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات