آکاایران: اگر برای حمام نو عروس خود به دنبال ایده های جالب و دلپذیر می گردید در این بخش از مجله آرگا مطلب تزیین صابون عروس را به شما پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید و از نمونه های ارائه شده نهایت الگو برداری را داشته باشید.

به گزارش آکاایران: برای شروع یک زندگی نوین باید همه چیز در عالی ترین حالت ممکن خود ظاهر شود و ما می توانیم این بهترین حالات را در خانه هر نو عروسی تماشا کنیم در این مطلب ایده های تزیین صابون عروس را قرار داده ایم تا بتوانید این کار را برای تازه عروس خود انجام دهید.

تصاویر تزیین صابون عروس با روش های متفاوت

هر تازه عروسی انتظار دارد تا وسایل زندگی اش در بهترین نحوه ممکن و زیبایی خاصی آماده شود در این مطلب برای تزیین کردن صابون عروس ایده های ساده ای را برای شما دوستان عزیز به اشتراک گذاشته ایم تا بتوانید تزیین حمام عروس را به زیبایی تدارک ببینید.

تزیین صابون

آکاایران: تزیین صابون عروس با چند ایده عالی

شما دوستان عزیز می توانید انواع مختلف صابون های معطر را با عسل، زنجبیل، دارچین و … خود درست کرده و تزیین کنید تا همراه با زیبایی ظاهری آن از عطر خوبی را نیز دارا باشد.

تزیین صابون

البته می توانید از صابون های بسته بندی شده چند تایی نیز استفاده کنید که علاوه بر عطر و رایحه خوبی که به بدن می دهد فضای حمام را نیز معطر می کند.

تزیین صابون

در ادامه گالری از عکس های تزیین صابون عروس برای ایده گرفتن شما عزیزان قرار داده ایم.

 

تزیین صابون
 
تزیین صابون

تزیین صابون برای عروس با حکاکی روی صابون ها نیز ایده بسیار کاربردی و جالبی است 

تزیین صابون
 
تزیین صابون

حتما بخوانید:  تزیین سرویس بهداشتی عروس با جدیدترین ایده ها

تزیین صابون

تزیین صابون

تزیین صابون

تزیین صابون

تزیین صابون
 
تزیین صابون

تزیین صابون

تزیین صابون

تزیین صابون

تزیین صابون

تزیین صابون

صابون ها با انواع اشکال مختلف و معطر موجود است که شما می توانید آن ها را خریداری کنید و یا با استفاده از مغار و چند چاقو ریز و درشت صابون ها را به اشکال مختلفی که می خواهید تزیین کنید و کنده کاری روی صابون ها انجام دهید.

تزیین صابون

تزیین کردن صابون ها به شکل بسته های چای نیز ایده جالبی است که می توانید از آن استفاده کنید، کیسه های چای را با پودر صابون های ملایم و معطر پر کنید و سپس به آن جوانه برگ نعناع و جوانه گل های بابونه اضافه کنید.

صابون هایی که روی آن ها طرح گل دارند نیز بسیار زیباست و شما می توانید در حمام عروس از این نوع صابون استفاده کنید.

تزیین صابون

امیدواریم از تماشای گالری عکس های تزیین صابون عروس نهایت استفاده را برده باشید و توانسته باشید حمام عروس را به بهترین حالت تزیین کنید. مجله آرگا آرزوی خوشبختی و به روزی برای تمام تازه عروسان عزیز دارد.

.

منبع : arga.ir

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات