loading...
خرید لباس عروس

آکاایران: عروس های آینده، این راهنمای خرید لباس عروس ایرانی را بخوانید

آکاایران: آیا زمان آن رسیده که به مزون های لباس عروس ایرانی بروی و پیراهن خوشبختی خودت را بخری؟ پیش از آنکه کفش های آهنی خودت را به پا کنی تا پیراهن عروسی مورد علاقه خودت را پیدا کنی، با "آکا" همراه باش. در ادامه این مقاله، نکات مهمی را به تو می گوییم که پیش از خرید لباس عروس ایرانی مورد علاقه ات، باید در نظر داشته باشی. پیش از رفتن به مزون های متعدد لباس عروس ایرانی برای خودت، راهنمای خرید لباس عروس ایرانی را بخوان!

به گزارش آکاایران: بودجه لباس عروس را مشخص کن!

با انتخاب یک محدوده بودجه برای لباس عروس ایرانی خودت، دیگر زمان اضافی را برای امتحان کردن لباس های بسیار گرانقیمت، هدر نخواهی داد. هنگام مشخص کردن بودجه لباس عروس خودت، حواست به هزینه های اضافی، مانند تغییر اندازه، هزینه ارسال و حتی اکسسوری های خودت، مانند تور، تاج، لباس زیر و غیره هم باشد.

خرید خودت را زودتر آغاز کن!

برای شروع خرید لباس عروس ایرانی خودت، حداقل باید از ۶ ماه قبل اقدام کنی. اگر از خانم های مشکل پسند هستی و اصلاً نمی دانی چه سبک لباس عروسی را دوست داری، باید زودتر از ۶ ماه، جستجوی خودت را آغاز کنی. بسیاری از مزون ها حدود ۴ ماه وقت برای دوخت لباس عروس ایرانی صرف می کنند.

سبک پوشش مراسم خودت را مشخص کن!

حواست باشد که پیش از خرید لباس عروس ایرانی خودت، حتماً باید سبک پوشش مراسم را انتخاب کنی. ممکن است به دلایلی مجبور باشی، قوانین مذهبی خاصی را مد نظر داشته باشی. اگر مراسم تو در یک مکان مذهبی یا فرهنگی اجرا می شود، بهتر است به قوانین و محدودیت های آنجا هم توجه کنی.

لباسی را بخر که اندازه ات است!

حتی اگر برنامه تو این است که برای مراسم عروسی خودت، وزن کم کرده و اندام خودت را متناسب کنی، بهتر است باز هم برای اطمینان، لباس عروسی بخری که اکنون اندازه تو است. به علاوه، کوچک کردن یک پیراهن گشاد خیلی ساده تر از لاغر کردن اندام خودت برای یک لباس تنگ است.

زیورآلات خودت را همراه داشته باش!

در حالیکه ممکن است خیلی از مزون ها، زیورآلات با مدل های مختلفی دارا باشند که با لباس عروسی خودت هماهنگ کنی، اما بهتر است همیشه زیورآلات خودت را به همراه داشته باشی. در این صورت، خیال تو راحت خواهد بود که پیراهن عروس تو با زیورآلاتت هماهنگی دارد.

"از این تصاویر لباس عروس صورتی برای روز عروسی خودت الهام بگیر!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات