جدیدترین مدل های لباس عروس با تور دانتل برای عروس هایی که می خواهند رمانتیک و خاص باشند!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جدیدترین مدل های لباس عروس با تور دانتل برای عروس هایی که می خواهند رمانتیک و خاص باشند! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تزئینات عقد و عروسی از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جدیدترین مدل های لباس عروس با تور دانتل برای عروس هایی که می خواهند رمانتیک و خاص باشند!

آکاایران: جدیدترین مدل های لباس عروس با تور دانتل برای عروس هایی که می خواهند رمانتیک و خاص باشند!

آکاایران: دانتل نوعی پارچه توری گران قیمت است که استفاده از آن در دوخت لباس قدمت زیادی دارد و به دلیل زیبایی بی حد و حصرش، خانم های زیادی عاشق آن هستند. به همین سبب، عجیب نیست که این جنس خواستنی، باشکوه و مجلل، انتخاب عروس خانم های رؤیایی، کلاسیک، خاص پسند و رمانتیک برای بهترین و زیباترین روز زندگی شان باشد.

به گزارش آکاایران: با هم نگاهی به جدیدترین مدل لباس با تور دانتل به انتخاب "آکا" می اندازیم.

لباس عروس با بالاتنه دانتل و دامن حاشیه دار گیپور این مدل لباس عروس با تور دانتل، بسیار کلاسیک و در عین سادگی، بسیار زیباست.

"مدل تور عروس نوین برای این که عروسی رؤیایی شوی!" را اینجا بخوانید.

لباس عروس کاملاً دانتل

مدل لباس عروس با تور دانتل که در عکس می بینی، کلاً از جنس دانتل دوخته شده است. مدل خاص دامن این لباس، کاملاً حال و هوای کلاسیک آن را عوض کرده است.

لباس عروس دوتکه دانتل این مدل لباس عروس با تور دانتل که دوتکه طراحی شده، مناسب عروس هایی است که تمایل دارند کمر خود را باریک تر نشان دهند و پایین تنه بزرگی دارند.

لباس عروس آزاد با دامن دانتل لباسی دلپذیر و خاص و البته کلاسیک! این مدل لباس عروس با تور دانتل، گشاد و آزاد طراحی شده است و بالاتنه ساده ای دارد؛ اما دامن گشاد و زیبای آن از جنس دانتل است و گل های زیبایی روی آن کار شده که سبک لباس را کاملاً عوض کرده است.

.

منبع : yasaman.com

جدیدترین مدل های لباس عروس با تور دانتل برای عروس هایی که می خواهند رمانتیک و خاص باشند! گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات