loading...
لباس عروس

آکاایران: مدل های نوین لباس عروس 2016

آکاایران: همه ما می دانیم که تازه عروس ها چه اشتیاقی برای انتخاب لباس عروس و سایر ملزومات روز عروسی خود دارند! "آکا" می خواهد سهمی در این زیباترین روز زندگی تو داشته باشد؛ برای همین، زیباترین مدل های لباس عروس ۲۰۱۶ را برای تو برگزیده است تا تقدیم تو عروس خانم زیبای ایرانی کند!

به گزارش آکاایران: لباس عروس ۲۰۱۶ از Needle & Thread

لباس ابریشمی پولک و منجوق دوزی شده ای که در تصویر بالا می بینی، از جنس تور ابریشمی نازک است و ظرافت آستین ها و پولک دوزی های آن تو را شگفت زده خواهد کرد! می توانی آن را با یک جفت کفش یا صندل پاشنه بلند ست کنی.

"جدیدترین مدل های سال برای طراحی ناخن عروس" را اینجا بخوانید.

لباس عروس

لباس عروس ۲۰۱۶ از Valentino این لباس باشکوه "ولنتینو" از جنس پنبه و دانتل سفید با طرح گل، در ایتالیا دوخته شده است. مدل لباس در قسمت کمر، جمع و در پایین دامن، گشاد می شود.

لباس عروس ۲۰۱۶ از Temperley London این لباس عروس ابریشمی با آستر ساتن که ماهرانه با کریستال، مروارید و تکه دوزی گل تزئین شده است، با ظرافت خاص خود عروس خانم را تبدیل به نگینی درخشان در مراسم ازدواج خود خواهد کرد.

لباس عروس ۲۰۱۶ از Stella McCartney

این لباس عروس کرپ سفید که از پشت باز می شود، به زیبایی روی بدن عروس خانم می نشیند و با کمر دلپذیر و دامن بلندش، انتخابی شیک و مدرن برای عروس خانم ها است.

لباس عروس ۲۰۱۶ از Roland Mouret

لباسی از کرپ کش سفید دوخت فرانسه که انتخابی خیره کننده برای مراسم عروسی است! این لباس با یقه دلپذیر، آستین های کوتاه و دو پلیسه روی کمر بسیار جذاب به نظر می رسد و قالب تن عروس خانم است. لباس Roland Mouret که مدل انتهای دامن آن، شاهکاری در طراحی است، با استفاده از زیپی در پشت بدن بسته می شود.

.

منبع : yasaman.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات