انواع لباس عروس رنگی برای دخترانی با سلیقه ای متفاوت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انواع لباس عروس رنگی برای دخترانی با سلیقه ای متفاوت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تزئینات عقد و عروسی از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

انواع لباس عروس رنگی برای دخترانی با سلیقه ای متفاوت

آکاایران: انواع لباس عروس رنگی برای دخترانی با سلیقه ای متفاوت

آکاایران: دختران از دوران کودکی عاشق انواع لباس عروس هستند و تا رسیدن شب عروسی خود به آن فکر می کنند. ولی آیا می دانی چرا لباس عروس سفید است؟ اولین لباس عروس سفید را ملکه ویکتوریای انگلستان پوشید و بعد از آن لباس عروس سفید در تمام دنیا فراگیر شد. ولی امروز با "آکا" همراه باش تا انواع لباس عروس رنگی را به تو معرفی کند و معنی این رنگ ها را برای لباس عروس بشناسی.

به گزارش آکاایران: رنگ لباس عروس سفید و قرمز

رنگ قرمز رنگ عشق و گرما است. از زیباترین انواع لباس عروس می توان از لباس قرمز و یا لباس عروس سفیدی که در آن رنگ قرمز به کار رفته است نام برد. این رنگ هنوز در کشورهای شرق آسیا و هند در انواع لباس عروس به کار می رود.

رنگ لباس عروس سفید و مشکی تاکنون طراحان زیادی از رنگ مشکی در لباس عروس استفاده کرده اند. این مدل لباس عروس، در عین خاص بودن، دلپذیر و جذاب هم هست، در ضمن رنگ مشکی، رنگ قدرت است.

رنگ لباس عروس آبی

رنگ آبی به معنای وفاداری و صداقت ابدی است و در بعضی کشورها مانند آمریکا مظهر خوش شانسی برای عروس است و در اکسسوری ها و یا انواع لباس عروس دیده می شود.

"عکس لباس عروس متناسب با فرم بدن" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

انواع لباس عروس رنگی برای دخترانی با سلیقه ای متفاوت گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات