loading...
انتخاب لباس عروس

آکاایران: نکته هایی برای انتخاب لباس عروس برای خانم های سایز بزرگ

آکاایران: اگر به تازگی جستجو را برای پیدا کردن پیراهن عروس سایز بزرگ آغاز کرده ای، حتماً می دانی که این کار بسیار چالش برانگیز است. صرف نظر از آنکه مدل های لباس عروس درون مغازه ها همیشه مناسب خانم های سایز بزرگ نیستند، هر روز گرایش ها و مدل های جدیدی به حلقه انتخاب اضافه می شوند. به همین دلیل، امروز "آکا" می خواهد تو را با بایدها و نبایدهای انتخاب لباس عروس برای خانم های سایز بزرگ آشنا کند.

به گزارش آکاایران: باید: به دنبال گتر بگرد!

هر چیزی که گتر دارد، می تواند شکل بدن و قد تو را بهتر نمایش بدهد. این گترها به پیراهن ساختار بهتری می بخشند. به خصوص به دنبال پیراهن هایی باش که به گترهای قرینه نداشته باشد، مثلاً پیراهنی را انتخاب کن که در یک سمت جمع شده است.

نباید: پیراهنی که از چند مدل پارچه ساخته شده است!

بهتر است از پیراهن هایی دوری کنی که چند تکه هستند: پیراهن هایی که بالاتنه آنها با یک مدل پارچه و به یک سبک دوخته شده و دامن آن با یک سبک و پارچه کاملاً متفاوت طراحی شده است. شکل ها یا پارچه های متفاوت که با ملایمت با هم ترکیب نمی شوند، می توانند از نظر بصری بدن را بسیار بزرگ نشان بدهند. حتماً نباید پیراهن تو تماماً از یک پارچه باشد، اگر از چند مدل پارچه استفاده شده، بهتر است مرز آنها به خوبی در هم محو شده باشد.

باید: از دامن فون برای پوشش بیشتر استفاده کن!

هر چیزی که دامن فون و به خصوص کمر امپراتوری دارد، می تواند برای بدن تو فوق العاده باشد، به خصوص اگر به دنبال پوشش بیشتر هستی. چرا که کمر درست از زیر خط سینه شروع شده و بلافاصله تبدیل به یک دامن فون می شود. این حالت، برای عروس هایی که می خواهند اندام خود را بیشتر بپوشانند، مناسب است.

نباید: از پارچه های نازک و شل استفاده نکن!

از پارچه هایی مانند ابریشم و شیفون دوری کن، چرا که این پارچه ها به بدن چسبیده می توانند تمام جزئیات بدن تو را به نمایش بگذارند. اما به جز این موارد، می توانی از انواع پارچه های دیگر مانند ارگانزا، تور و ساتن گرم بالا استفاده کنی.

باید: از دامن ماهی و بالاتنه بلند برای نشان دادن برجستگی ها استفاده کن!

برای یک عروس سایز برزگ که می خواهد شکل بدن خود را به نمایش بگذارد، یک پیراهن با بالاتنه بلند می تواند بسیار جذاب باشد، چرا که به خودی خود روی بدن برجستگی ایجاد می کند. ممکن است تصور کنی که کمر باریکی نداری، اما یک بالاتنه مشخص می تواند تو را شگفت زده بکند.

"آخرین مدل لباس عروس برای عروس خانم هایی که اضافه وزن دارند" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات