زیباترین لباس عروس انگلیسی با دامن دنباله دار و طراحی ویژه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زیباترین لباس عروس انگلیسی با دامن دنباله دار و طراحی ویژه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تزئینات عقد و عروسی از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

زیباترین لباس عروس انگلیسی با دامن دنباله دار و طراحی ویژه

آکاایران: زیباترین لباس عروس انگلیسی با دامن دنباله دار و طراحی ویژه

آکاایران: Amanda Wakeley مزونی انگلیسی است که در زمینه طراحی لباس و اکسسوری های مختلف از جمله کیف و جواهرات فعالیت می کند. این برند مجموعه لباس عروس های زیبایی نیز دارد که ما در اینجا چند مدل از آن ها را به انتخاب "آکا" آورده ایم. در ادامه مطلب، زیباترین لباس عروس با دامن دنباله دار را از مزون Amanda Wakeley می بینیم.

به گزارش آکاایران: لباس عروس Constance

لباسی ابریشمی با طراحی پیچیده (تصویر بالا) که بر اساس سبک کلاسیک، ولی با ویژگی های مدرن طراحی شده است. این لباس مناسب خانم هایی است که قوس کمر و بازوهای باریکی دارند.

"عکس لباس عروس آستین دار از "پرونویاس" Pronovias" را اینجا بخوانید.

لباس عروس Florence

این مدل لباس عروس دلپذیر، احساسی از عشق را منتقل می کند و با ست جواهرات طلای سفید یا پلاتین، ظاهری پرزرق و برق و باشکوه از عروس می سازد.

لباس عروس Skye

بالاتنه طرح دار این لباس عروس با برش خاص سرآستین ها در هماهنگی کامل با دامن فون دنباله دار آن است. کمربند هم رنگ دامن آن نیز تزئینی دلپذیر برای تکمیل کار به شمار می رود. اگر دوست داری کمر تو در لباس عروس باریک تر دیده شود یا پایین تنه بزرگی داری، حتماً این مدل را انتخاب کن.

.

منبع : yasaman.com

زیباترین لباس عروس انگلیسی با دامن دنباله دار و طراحی ویژه گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات