loading...

آکاایران: با برند Sachin & Babi زیباترین مدل های عکس لباس عروس دلپذیر را ببین!

لباس عروس

آکاایران: عکس لباس عروس دلپذیر و متفاوت

آیا به این فکر کرده بودی که عروس می تواند در روز عروسی خودش شلوار به پا کند؟ می توانی با ایده گرفتن از این عکس لباس عروس دلپذیر و متفاوت، یک عروس خاص باشی!

لباس عروس

عکس لباس عروس دلپذیر و آستین دار

به گزارش آکاایران: این لباس عروس دلپذیر و آستین دار، در بالاتنه بسیار ظریف و کار شده و د ر پایین حریری و پفی است. با ایده گرفتن از این عکس لباس عروس دلپذیر برای خودت، می توانی یک شاهزاده ظریف باشی!

لباس عروس

عکس لباس عروس دلپذیر و طرح دار

مدل این عکس لباس عروس دلپذیر با پارچه ساتن خیلی جذاب است. پارچه طرح داری که دور کمر و پایین دامن این لباس عروس کار شده، جذابیت آن را چندین برابر می کند.

لباس عروس

عکس لباس عروس دلپذیر با دسته گل

می توانی با ایده گرفتن از این عکس لباس عروس دلپذیر و مدرن، دسته گل عروس خودت را روی پیراهن داشته باشی! چرا به فکر خودمان نرسیده بود؟

لباس عروس

عکس لباس عروس دلپذیر دکلته

این عکس لباس عروس دلپذیر دکلته یک مدل ساده و کلاسیک از پیراهن عروس است. می توانی مانند خانم های کلاسیک در یک پیراهن دکلته کار شده، به خانه بخت بروی!

لباس عروس

عکس لباس عروس دلپذیر گیپور

سراسر پیراهن این عکس لباس عروس دلپذیر از پارچه گیپور دوخته شده که ظرافت خاصی به عروس می دهد. مدل یقه قایقی این پیراهن دلپذیر هم حالتی مدرن و به روز به آن بخشیده است!

برای روز خاص خود، یک مدل پیراهن نامزدی حریر انتخاب کن!

اگر مراسم نامزدی تو نزدیک است و به دنبال یک مدل پیراهن نامزدی جذاب می گردی، پیشنهاد ما به تو انتخاب از میان انواع مدل پیراهن نامزدی حریری است. در این گالری، انواع مدل پیراهن نامزدی حریری را ببین.

با دیدن این عکس های مدل مو عروس، ایده های جذاب بگیر!

. ایده جذابی که امروز "یاسمن" برای تو دارد، جستجو در میان عکس های مدل مو عروس با اکسسوری های ظریف است! اگر تو همه با شنیدن این جمله به اندازه ما هیجان زده شدی، این گالری را از دست نده!

امروز در این گالری عکس لباس عروس دلپذیر از برند Sachin & Babi، برای انتخاب لباس عروس خانم های خوشبختی که قرار است به زودی به خانه بخت بروند، ایده های جذابی داریم. اگر دوست داری مدرن، خاص و متفاوت باشی، این گالری عکس لباس عروس دلپذیر برای تو است. در این گالری می توانی انواع عکس لباس عروس دلپذیر با مدل های مختلف را تماشا کنی و با ایده گرفتن از آنها یک پیراهن عروسی جذاب و منحصر به فرد برای خودت درست کنی!

Sachin & Babi یک برند طراحی مد در نیویورک است که در سال ۲۰۰۹ توسط یک زن و شوهر هندی پایه گذاری شد. این برند بیشتر برای گلدوزی های منحصر به فرد خودشان مشهور هستند. این برند طراح لباس های زنانه متخصص تولید و طراحی پیراهن های شب و عروسی کار شده و فاخر است. در این گالری عکس لباس عروس دلپذیر می توانی جدیدترین کارهای این زن و شوهر با استعداد را تماشا کنی!

"گالری زیباترین لباس های عروسی با ترکیب تور از مزون Demetrios" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات