loading...
لباس عروس جدید

آکاایران: مدل های لباس عروس نوین برای عروس هایی که می خواهند متفاوت باشند

آکاایران: ریون، گیپور و دانتل سه جنس پارچه محبوب برای دوخت انواع لباس های زنانه هستند که هر خانمی با توجه به سلیقه خود و نوع مناسبتی که به آن دعوت شده، حتماً از آن ها استفاده کرده است. ولی لباس عروس، داستان دیگری دارد!

به گزارش آکاایران: قطعاً اگر مدل های نوین و مدرن لباس عروس امروزی را با این ۳ نوع پارچه باارزش همراه کنی، نتیجه کار بسیار باشکوه و خیره کننده خواهد بود؛ آن هم در مراسم خاص و تکرارنشدنی ازدواج! پس پیش از انتخاب لباس عروسی خود، این مدل های لباس عروس نوین از جنس ریون، گیپور و دانتل را ببین تا برای عروسی متفاوت و بی نظیری برنامه ریزی کنی! لباس عروس ریون Elizabeth Kennedy این لباس عروس خاص ریون (تصویر بالا) با یقه بسته مناسب خانم های به روز، ولی ساده پسند است.

"مدل های لباس نامزدی جدید برای شروع زندگی مشترک نوین!" را اینجا بخوانید.

لباس عروس جدید

لباس عروس Vera Wang مدل ژولیت این لباس عروس گیپور با قیطان بافی های ظریف و آستین های توری نیمه بلند، به کمک زیپ در قسمت پشت بسته می شود.

لباس عروس دانتل Temperley London لباسی از جنس دانتل سفید با بالاتنه V شکل و دامن پلیسه دار که با تور عروس ساده با حاشیه گیپور ست می شود.

لباس عروس توری Costarellos مدلی باشکوه که شبیه باغی پر از برگ است و با آستین های بلند مدل دار، قیطان بافی و تکه دوزی های برگ و گل تزئین شده است. خطوط قیطان بافی در بالاتنه، کمر، دامن و آستین ها از ویژگی های اصلی این مدل باشکوه هستند.

.

منبع : yasaman.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات