loading...

آکاایران: زیباترین مجموعه لباس عروس 2018 از Rosa Clará

لباس عروس

آکاایران: لباس عروس 2018 از Rosa Clará: پیراهن دانتل آستین بلند سفید با گلدوزی

این لباس عروس 2018 با آستین های بلند و دامن چین دار بلند که سرتاسر آن به زیبایی گلدوزی شده، تماماً از پارچه دانتل فوق العاده ظریف دوخته شده است.

لباس عروس

لباس عروس 2018 از Rosa Clará: پیراهن آستین کوتاه با شنل

به گزارش آکاایران: این لباس عروس 2018 فوق العاده با بالاتنه دانتل و دامن کرپ، با شنلی دلپذیر و بلند حالتی پوشیده پیدا کرده است.

لباس عروس

لباس عروس 2018 از Rosa Clará: پیراهن دو تکه آستین بلند

لباس عروس 2018 آستین بلند دو تکه که قسمت زیرین آن از دانتل و کرپ است و قسمت رویی آن به شکل ژاکتی بلند و ساده از جنس پارچه کرپ.

لباس عروس

لباس عروس 2018 از Rosa Clará: پیراهن تمام کرپ با یقه بسته

لباس عروس 2018 با مدلی کاملاً پوشیده و نیم آستین که سرآستین های جذاب چین دار آن، پیراهن را از حالت سادگی اش خارج کرده است.

لباس عروس

لباس عروس 2018 از Rosa Clará: پیراهن دکلته با شنل کوتاه

این لباس عروس 2018 دکلته از جنس کرپ با دامن متفاوت آن که بخش هایی از گیپور دارد، با طراحی شنلی کوتاه، واقعاً جذاب و شیک شده است.

لباس عروس

لباس عروس 2018 از Rosa Clará: پیراهن کرپ آستین کوتاه

این لباس عروس 2018 کرپ ساده با کمر جذب و دامن بلند کرپ، ترکیبی از مدل های کلاسیک و سادگی مدرن است.

لباس عروس

لباس عروس 2018 از Rosa Clará: پیراهن دانتل با دامن ساتن

پارچه دانتل و ساتن براق در کنار مدل آستین بلند این لباس عروس 2018 در کنار دامن چین دار و کمربند پهن آن، ترکیب جذابی را ساخته است.

لباس عروس

لباس عروس 2018 از Rosa Clará: پیراهن دانتل با دامن توری لایه لایه

لباس عروس 2018 باز هم با بالاتنه دانتل آستین بلند؛ ولی این بار با دامن توری ساده پرنسسی که جذابیت آن را چند برابر کرده است!

برای روز خاص خود، یک مدل پیراهن نامزدی حریر انتخاب کن!

اگر مراسم نامزدی تو نزدیک است و به دنبال یک مدل پیراهن نامزدی جذاب می گردی، پیشنهاد ما به تو انتخاب از میان انواع مدل پیراهن نامزدی حریری است. در این گالری، انواع مدل پیراهن نامزدی حریری را ببین.

با دیدن این عکس های مدل مو عروس، ایده های جذاب بگیر!

. ایده جذابی که امروز "یاسمن" برای تو دارد، جستجو در میان عکس های مدل مو عروس با اکسسوری های ظریف است! اگر تو همه با شنیدن این جمله به اندازه ما هیجان زده شدی، این گالری را از دست نده!

اگر عروسی مدرن پسند هستی که هنوز برای پیدا کردن لباس عروس برای خود سردرگمی و نمی دانی باید از کجا شروع کنی، باید به تو بگوییم که بهترین کار، دیدن تصاویر زیباترین مجموعه لباس عروس 2018 است که در هفته مد عروس به نمایش درآمد.

"شیک ترین لباس عروس های پاییز ۲۰۱۸ با پارچه ساتن و کرپ" را اینجا بخوانید.

ما در اینجا مجموعه ای از شیک و مدرن ترین نمونه های لباس عروس 2018 را از مزون Rosa Clará که در هفته مد عروس ارائه شد، گرد آورده ایم. با تماشای اسلایدشوی لباس عروس 2018 ما دیگر هیچ ایده ای را از دست نخواهی داد!

.

منبع : yasaman.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات