loading...

تزیین روی شیشه مربا

تزیین شیشه مربا

آکاایران: تزیین شیشه مربا عروس با روش های نوین و شیک

آکاایران: تزیین شیشه مربا عروس با روش های نوین و شیک

0
By یلدا on · جهیزیه عروس,هنرهای تزئینی

تزیین شیشه مربا و شیشه های ترشی یکی از فعالیت های هنری دلپذیر و جذاب است که علاوه بر یخچال عروس، می تواند زیبایی بخش یخچال همه کدبانوهای باسلیقه باشد. برای انجام اینگونه تزیینات روش های مختلفی وجود دارد که انتخاب آنها سلیقه ایی است. برای آشنایی شما عزیزان با اینگونه تزیینات، قصد داریم در این مطلب مجموعه ایی از جدیدترین ایده ها برای تزیین شیشه های مربا و شیشه ترشی عروس را پیشنهاد کنیم که امیدواریم مورد توجه شما دوستان باسلیقه قرار بگیرند. تا پایان این مطلب همراه ما باشید و از بهترین ایده ها در این زمینه دیدن نمایید.

روش های جالب و خلاقانه برای تزیین شیشه مربا و ترشی عروس :

به گزارش آکاایران: برای تزیین شیشه مربا می توان از انواع تور، گیپور، روبان، مروارید، نخ کنفی، گل های پارچه ایی و همه آنچه در دسترس دارید استفاده نمایید. با استفاده از خلاقیت و ابتکار خود سطح شیشه های ساده را تزیین کنید، برای چسباندن وسایل تزیینی به شیشه نیز می توان از چسب حرارتی یا انواع چسب های مایع استفاده کرد. در ادامه تصاویری از تزیینات شیشه را مشاهده می نمایید که هر یک می توانند انتخاب فوق العاده ایی برای شما عزیزان باشند و از این طریق زیباترین تزیین داخل یخچال عروس را داشته باشید.

تزیین شیشه مربا
تزیین شیشه با نخ گونی و کنف

تزیین شیشه مربا
تزیین زیبای شیشه با تور و مروارید

تزیین شیشه مربا
تزیین ساده شیشه مربا

تزیین شیشه مربا
تزیین شیشه ترشی عروس

تزیین شیشه مربا
دیزاین شیشه مربا ساده

تزیین شیشه مربا
تزیین شیشه ترشی و مربا با پارچه و نمد

تزیین شیشه مربا
تزیین نوین و شیک شیشه مربا عروس

تزیین درب شیشه مربا :

با استفاده از تکه پارچه های رنگی و تورهای دلپذیر می توان درپوش های زیبایی برای درب های شیشه های مربا دوخت و از این طریق زیبایی و جذابیت بیشتری به آنها بخشید. در این بخش ایده هایی برای تزیین درب شیشه ترشی و مربا را ارائه می دهیم که با الگوبرداری از آنها می توانید اقدام به تزیینات دلپذیر نمایید و یخچال عروس شیک و جذابی داشته باشید.

تزیین شیشه مربا
درپوش شیشه مربای عروس

تزیین شیشه مربا
تزیین درب شیشه های مربا

تزیین شیشه مربا
تزیینات ساده شیشه مربا

تزیین شیشه مربا
دوخت درپوش های پارچه ایی برای شیشه مربا

تزیین شیشه مربا
بافتنی برای شیشه مربای عروس

شیشه مربا برای یخچال عروس

دیزاین شیشه مربا عروس

تزیین زیبای شیشه مربا برای جهیزیه عروس

همانطور که مشاهده نمودید ایده های مختلفی برای تزیین شیشه مربا وجود دارد که می توانید از هر یک نهایت استفاده را ببرید و زیباترین تزیینات را داشته باشید. شما دوستان هنرمند همچنین می توانید با کلیک بر روی جهیزیه عروس مجله هنر در خانه از دیگر ایده ها و تزیینات نوین و بسیار دلپذیر برای تزیین بخش های مختلف جهیزیه دیدن نمایید.

یخچال عروس
.

منبع : honardarkhane.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

دوخت درپوش شیشه مربا , تزیین روی شیشه مربا

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات