loading...
مدل گل مچ دست ساقدوش عروس ۲۰۱۷

آکاایران: مدل گل مچ دست ساقدوش عروس ۲۰۱۷

آکاایران: مدل گل مچ دست ساقدوش عروس ۲۰۱۷

به گزارش آکاایران: برای دسته گل عروس، هیچ گلی به اندازه گل رز طرفدار ندارد. انواع مختلفی از گل رز، در اندازه ها و رنگ های متنوع وجود دارند. این گل خوش رنگ و خوش بو، نماد و سمبل شور و عشق است و همین باعث شده است که در دسته گل های عروس، کاربرد زیادی داشته باشد.

مدل گل مچ دست ساقدوش عروس ۲۰۱۷

لیلیوم یا سوسن گلی بسیار دلپذیر، خوشرنگ و پرطرفدار است. البته کمی هم گران قیمت است. لیلیوم در نژادهای مختلف و رنگ ها و اندازه های متفاوت وجود دارد و برای تزئینات عروسی از جمله دسته گل عروس و یا ماشین عروس بسیار پرکاربرد است. اگر از این گل برای دسته گل عروس خود استفاده می کنید، حتما از نژادهای هلندی آن استفاده کنید چرا که در برابر گرما و کم آبی، مقاوم تر هستند و در طول جشن عروسی، پژمرده نخواهند شد.

مدل گل مچ دست ساقدوش عروس ۲۰۱۷

پائونیا که در فارسی به آن گل صدتومانی یا گل صدبرگ هم می گویند، گلی بزرگ، پرپشت و کمی گران است. این گل بسیار معطر است و عطری شیرین دارد. پائونیا انتخاب مناسبی برای تزئینات عروسی است و استفاده از چند عدد پائونیا در تزئین دسته گل عروس می تواند بسیار جذاب باشد. البته می توان تمام دسته گل عروس را نیز از گلهای پائونیا درست کرد.

مدل گل مچ دست ساقدوش عروس ۲۰۱۷

گل آلاله گلی بزرگ و پر از گلبرگ است و در رنگ های زرد، نارنجی، سفید و صورتی وجود دارد. این گل در دسته گل های عروس می تواند در کنار گلهای رز استفاده شود.لاله یک گل زیبای بهاری است که پرورش آن بسیار آسان است. گل لاله انتخاب جالبی برای دسته گل عروس خواهد بود. لاله نماد خوشبختی است و در طرح ها و اندازه های مختلف کشت می شود و به همین دلیل، سلیقه های مختلف را به خود جلب می کند.

مدل گل مچ دست ساقدوش عروس ۲۰۱۷

پیشنهاد عروس سایت :  روزعروسی با آرایش صحیح دلپذیر بدرخشید
.

منبع : aroossite.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات