loading...

آکاایران: گالری عکس مدل لباس عروس شیک و پوشیده با الگوهای نوین و خاص از Ella Rosa

لباس عروس

آکاایران: آلبوم عکس مدل لباس عروس شیک و پوشیده از Ella Rosa: لباس عروس با دامن کلوش توری

در این عکس مدل لباس عروس شیک یکی از زیباترین سبک های لباس عروس مدرن را می بینی که دامن آن برای هماهنگی با بالاتنه حریر و گیپور زیبای آن، تکه دوزی شده است.

لباس عروس

آلبوم عکس مدل لباس عروس شیک و پوشیده از Ella Rosa: لباس عروس با دامن دانتل فون

به گزارش آکاایران: اگر پایین تنه بزرگی داری، یکی از بهترین انتخاب ها برای تو، این عکس مدل لباس عروس شیک و پوشیده با دامن فون گشاد است.

لباس عروس

آلبوم عکس مدل لباس عروس شیک و پوشیده از Ella Rosa: لباس عروس با یقه هالتری و دامن توری چندلایه کمردار

دامن توری چین دار در این عکس مدل لباس عروس شیک با کمری ظریف و دلپذیر به رنگ نقره ای از بالاتنه گیپور آن جدا شده است. اگر شانه های ظریفی داری و جواهرات تو از جنس طلای سفید یا پلاتین است، این مدل پیشنهاد ویژه ما به تو است.

لباس عروس

آلبوم عکس مدل لباس عروس شیک و پوشیده از Ella Rosa: لباس عروس دانتل با دامن ماهی

دامن دانتل چین دار این عکس مدل لباس عروس شیک با مدل ماهی، حاشیه دلپذیر و ظریفی هماهنگ با بالاتنه زیبای دکلته آن دارد.

لباس عروس

آلبوم عکس مدل لباس عروس شیک و پوشیده از Ella Rosa: لباس عروس دکلته دانتل با دامن ترومپتی

بالاتنه دانتل و ظریف این عکس مدل لباس عروس شیک در کنار دامن ترومپتی آن با حاشیه دانتل، مناسب خانم هایی است که به جزئیات در لباس خود اهمیت زیادی می دهند.

لباس عروس

آلبوم عکس مدل لباس عروس شیک و پوشیده از Ella Rosa: لباس عروس گیپور دلپذیر با آستین های سه ربع

ما به خانم هایی که مدل های آستین گیپوری را می پسندند، این عکس مدل لباس عروس شیک را با دامن نیم کلوش از جنس تور و گیپور متناسب با بالاتنه آن پیشنهاد می دهیم.

لباس عروس

آلبوم عکس مدل لباس عروس شیک و پوشیده از Ella Rosa: لباس عروس پرنسسی با دامن توری

همان طور که در این عکس مدل لباس عروس شیک می بینی، ترکیب بالاتنه گیپور یا دانتل با دامن توری ساده از سبک های پرطرفدار و نوین برای لباس عروس است که می تواند ایرادهای پایین تنه را هم بپوشاند.

برای روز خاص خود، یک مدل پیراهن نامزدی حریر انتخاب کن!

اگر مراسم نامزدی تو نزدیک است و به دنبال یک مدل پیراهن نامزدی جذاب می گردی، پیشنهاد ما به تو انتخاب از میان انواع مدل پیراهن نامزدی حریری است. در این گالری، انواع مدل پیراهن نامزدی حریری را ببین.

با دیدن این عکس های مدل مو عروس، ایده های جذاب بگیر!

. ایده جذابی که امروز "یاسمن" برای تو دارد، جستجو در میان عکس های مدل مو عروس با اکسسوری های ظریف است! اگر تو همه با شنیدن این جمله به اندازه ما هیجان زده شدی، این گالری را از دست نده!

لباس عروس از خریدهای عروسی است که به هیچ وجه نباید در انتخاب آن عجله یا بی دقتی کنی؛ چون خاطرات ماندگار زیباترین شب زندگی تو را رقم می زند و در همه عکس های عروسی در یادها می ماند! بنابراین، باید لباسی را انتخاب کنی که زیباترین ظاهر را به تو هدیه دهد و حتی عیب های احتمالی اندامت را بپوشاند.

"لباس عروس مدل نوین با الگوهای ساده و فاقد آستین از مجموعه Morilee" را اینجا بخوانید.

در عین حال، لباس عروسی باید راحت، شیک و پوشیده هم باشد تا در آن احساس معذب بودن و ناراحتی نکنی و در شب عروسی خود، به عنوان تک ستاره مجلس، خاطره بدی از آن در ذهن تو نماند.

ما برای این که تو را با جدیدترین مدل های لباس عروس و آخرین نمونه های طراحان خارجی آشنا کنیم، این آلبوم عکس مدل لباس عروس شیک و پوشیده را با جدیدترین الگوها از Ella Rosa گرد آورده ایم. این مجموعه عکس مدل لباس عروس را هم ببین؛ شاید دایره انتخاب تو را گسترده تر کرد و ایده های زیبایی به تو داد!

.

منبع : yasaman.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات