loading...

آکاایران: بهترین های لباس عروس آستین دار از مجموعه عروس بهار ۲۰۱۷ "الی صعب"

لباس عروس

آکاایران: ۱. مدل لباس عروس آستین دار با سنگ دوزی

هیچ طراحی لباس عروسی لوکس تر از لباس عروس با سنگ دوزی نیست! به جزئیات زیبایی که روی آستین این لباس عروس آستین دار کار شده، نگاه کن! با انتخاب لباس عروس سنگ دوزی، مانند ستاره خواهی درخشید.

لباس عروس

۲. مدل لباس عروس آستین دار با سنگ دوزی

به گزارش آکاایران: این لباس عروس آستین دار دلپذیر علاوه بر سنگ دوزی دلپذیر، برش زیبایی هم دارد. "الی صعب" در این طرح موفق شده است یک پیراهن ساده با دامن فون را تبدیل به یک اثر هنری کند.

لباس عروس

۳. مدل لباس عروس آستین دار کوتاه

طراحی این لباس عروس آستین دار تقریباً مانند مدل قبلی است، با این تفاوت که "الی صعب" با انتخاب دامن زیر زانو، ساختارشکنی بزرگی کرده است! برای روز عروسی خودت، لباس عروس آستین دار کوتاه را هم در نظر بگیر.

لباس عروس

۴. مدل لباس عروس آستین دار پرنسسی

با دیدن این لباس عروس آستین دار متوجه می شویم که مجموعه بهار ۲۰۱۷ "الی صعب" شامل طرح های کلاسیک هم می شود. پیراهن پرنسسی ساتن با سنگ دوزی دلپذیر روی بالاتنه و یک کاپ دلپذیر انتخاب خوبی برای عروس های ایرانی است.

لباس عروس

۵. مدل لباس عروس آستین دار با شلوار!

چه کسی می گوید لباس عروس حتما باید دامن داشته باشد؟ اگر دلت می خواهد ساختارشکنی کنی و در روز عروسی خودت، منحصر به فردترین عروس باشی، به جای پیراهن، می توانی گزینه های دیگری را هم در نظر بگیری!

برای روز خاص خود، یک مدل پیراهن نامزدی حریر انتخاب کن!

اگر مراسم نامزدی تو نزدیک است و به دنبال یک مدل پیراهن نامزدی جذاب می گردی، پیشنهاد ما به تو انتخاب از میان انواع مدل پیراهن نامزدی حریری است. در این گالری، انواع مدل پیراهن نامزدی حریری را ببین.

با دیدن این عکس های مدل مو عروس، ایده های جذاب بگیر!

. ایده جذابی که امروز "یاسمن" برای تو دارد، جستجو در میان عکس های مدل مو عروس با اکسسوری های ظریف است! اگر تو همه با شنیدن این جمله به اندازه ما هیجان زده شدی، این گالری را از دست نده!

این روزها با پیشرفت صنعت مد و وجود خلاقیت و طراحی های مختلف، ممکن است انتخاب لباس عروس کار خیلی دشواری باشد. شاید مهم ترین انتخاب تو برای خودت در روز عروسی، مدل لباس عروس است، چون همه به آن نگاه می کنند و دیدن جزئیات آن نیاز به دقت زیادی ندارد. به همین دلیل بهتر است با دقت این انتخاب را انجام دهی که پیراهن کاملاً در بدن تو بنشیند و زیبایی اندام تو را به نمایش بگذارد. اگر انتخاب تو برای روز عروسی، لباس عروس آستین دار است، سلیقه خوبی داری! لباس عروس آستین دار وقار و رمز و راز یک دوشیزه را به خوبی نمایش می دهد. در ادامه با "آکا" همراه باش تا بهترین مدل های لباس عروس آستین دار مجموعه عروس بهار ۲۰۱۷ از برند معروف "الی صعب" را ببینی.

"راهنمای خرید لباس عروس: انواع مدل لباس عروس بر اساس شکل بدن" را اینجا بخوانید.

"الی صعب" متولد بیروت، لبنان طراح لباس و بنیان گذار برند جهانی Elie Saab است. وی که یک طراح خودآموخته است، کار خود را از سن ۹ سالگی با طراحی لباس برای خواهران خود و بعد از آن، فروش لباس های دست دوز خودش به خانم های همسایه، آغاز کرد. عمده شهرت "الی صعب" برای طراحی لباس های شب زنانه با دوخت سفارشی و لباس عروس است. در این گالری، میتوانی بهترین طرح های لباس عروس آستین دار از مجموعه عروس بهار ۲۰۱۷ این برند دلپذیر را تماشا کنی.

.

منبع : yasaman.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات