مدل های جدید لباس عروس با بالاتنه توری و دامن دنباله دار از طراحان خارجی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مدل های جدید لباس عروس با بالاتنه توری و دامن دنباله دار از طراحان خارجی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تزئینات عقد و عروسی از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مدل های جدید لباس عروس با بالاتنه توری و دامن دنباله دار از طراحان خارجی

آکاایران: مدل های نوین لباس عروس با بالاتنه توری و دامن دنباله دار از طراحان خارجی

آکاایران: ما برای خانم هایی که عروسی آن ها نزدیک است، پیشنهادهای جالبی داریم: مدل های نوین لباس عروس با بالاتنه توری و دامن دنباله دار از Mark Zunino for Kleinfeld که می تواند پوشش خیره کننده آن ها در این مراسم باشکوه و به یاد ماندنی باشد. با هم نگاهی به عکس این لباس عروس های شیک و پوشیده می اندازیم.

به گزارش آکاایران: این مدل های نوین لباس عروس را با دقت ببین تا متوجه ریزه کاری های زنانه و مدرن آن ها بشوی. مدل های نوین لباس عروس دکلته توری با دامن دنباله دار کرپ: این تصویر دلپذیر (عکس بالا) از مدل های نوین لباس عروس Mark Zunino است که گلدوزی های دلپذیر روی سرتاسر آن به چشم می خورد. تزئینات ظریف بالاتنه لباس نیز با پارچه لطیف دامن آن هماهنگی دارد. "مدل های نوین لباس عروس دانتل با طرح های متنوع" را اینجا بخوانید.

مدل های نوین لباس عروس آستین کوتاه با بالاتنه توری و دامن دنباله دار: از مدل های نوین لباس عروس دکلته توری Mark Zunino با دامن بلند دنباله دار.

مدل های نوین لباس عروس با بالاتنه گیپور و دامن ترک دنباله دار: از مدل های نوین لباس عروس Mark Zunino با بالاتنه و آستین های گیپور و دامن ترک.

مدل های نوین لباس عروس توری Mark Zunino با گلدوزی و دامن بلند: از مدل های نوین لباس عروس Mark Zunino با گلدوزی های دلپذیر و دامن ترک.

.

منبع : yasaman.com

مدل های جدید لباس عروس با بالاتنه توری و دامن دنباله دار از طراحان خارجی گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات