loading...
لباس عروس

آکاایران: بهترین مدل های لباس عروس شیک را در مجموعه نوین "مارکزا" پیدا کن!

آکاایران: با نزدیک شدن روز هیجان انگیز عروسی خودت، کم کم باید اقلام ضروری این روز دلپذیر را تهیه کنی. یکی از مهم ترین اقلام هر جشن عروسی، لباس عروس شیک و دلپذیر است. برای این روز، انتخاب یک لباس عروس شیک و دلپذیر ضروری است؛ چرا که بیش از ۸۰ درصد ظاهر تو را تشکیل می دهد! پس حتماً برای انتخاب مدل لباس عروس مورد علاقه خودت، وقت کافی اختصاص بده تا بتوانی پیراهنی را انتخاب کنی که برای تو و روز عروسی تو ساخته شده است. برای این که در این راه راحت تر باشی، امروز چند مدل لباس عروس شیک از مجموعه بهار ۲۰۱۸ برند مشهور Marchesa را برای تو جمع کرده ایم. با الهام گرفتن از این مدل های لباس عروس شیک و دلپذیر، می توانی جذاب و به روز باشی!

به گزارش آکاایران: ۱. لباس عروس شیک متفاوت:

این مدل لباس عروس شیک و جذاب با تمام پیراهن های عروسی که تا به حال دیده ای، متفاوت است. دلیل تفاوت این مدل لباس عروس شیک و جذاب هم استفاده از کمربند مشکی روی آن است که برای لباس های عروس، به شدت نامتداول است! گذشته از کمربند مشکی این لباس عروس شیک و جذاب، پارچه آن حریر است و در بالاتنه طرح های ظریفی دارد که تا روی کمر دامن ادامه دارند. دامن این مدل لباس عروس شیک هم با طرح های درشتی تزئین شده تا با ایجاد خطای دید، آن را بزرگ تر نشان دهد.

لباس عروس

۲. لباس عروس شیک آستین بلند:

اگر طرفدار مدل های لباس عروس آستین بلند هستی، این مدل لباس عروس شیک و آستین بلند می تواند الهام بخش خوبی برای تو باشد. طرح های ریز و جذاب روی آستین و بالاتنه آن، ظرافت تو را تضمین می کنند؛ در حالی که دامن ترومپتی شلوغ آن که از جنس ساتن دوخته شده، موج های جذابی را ایجاد کرده است.

لباس عروس

۳. لباس عروس شیک ظریف:

آیا تو هم با دیدن این مدل لباس عروس شیک و ظریف، دلت می خواهد آن را به تن کنی و از ظرافت آن روی بدن خودت لذت ببری؟ اگر اندامی ریز و استخوانی داری، پیشنهاد ما به تو الهام گرفتن از این مدل لباس عروس شیک و ظریف است تا ظرافت اندام تو را به نمایش بگذارد. طرح های ریز روی بالاتنه و آستین این پیراهن حریر تا دامن آن ادامه دارد و انتهای دامن به حالت فون زیبایی درمی آید.

۴. لباس عروس شیک پرنسسی:

اگر دوست داری مهمانی عروسی تو باشکوه و مجلل برگزار شود، بهتر است از مدل لباس عروس شیک پرنسسی استفاده کنی. پیشنهاد ما به تو، این لباس عروس شیک پرنسسی است که با آستین های حریر بلند و یقه قلبی، ترکیب زیبایی از وقار را ساخته است. مدل دامن غیرمتعارف این مدل لباس عروس شیک هم فریاد می زند که این عروس مدرن و شیک است!

"زیباترین لباس عروس از مجموعه عروس بهار / تابستان ۲۰۱۸ طراح مشهور "الی صعب"" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات