loading...
لباس عروس

آکاایران: برای جذابیت خودت، از این چند مدل لباس عروس ساده آمریکایی الهام بگیر!

آکاایران: از قدیم می گویند زیبایی در سادگی است! پس چرا در انتخاب لباس عروسی، این ضرب المثل قدیمی را سرلوحه کار خودت قرار ندهی؟ به نظر ما که با انتخاب یک مدل لباس عروس ساده و جذاب، می توانی زیبایی طبیعی خودت را بیشتر به نمایش بگذاری. اما اگر نمی دانی کدام مدل لباس عروس ساده را انتخاب کنی، نگران نباش. در ادامه این مقاله، "آکا" چند مدل لباس عروس ساده را از مجموعه نوین بهار ۲۰۱۸ برند آمریکایی و مشهور Lela Rose به تو نشان می دهد تا با الهام گرفتن از آنها، مدل لباس عروس ساده خود را انتخاب کنی.

به گزارش آکاایران: مدل لباس عروس ساده آستین دار:

دامن فون این مدل لباس عروس ساده آستین دار و جذاب، با بالاتنه نسبتاً آزاد خود، تضاد منحصر به فردی را ایجاد کرده است. یقه این پیراهن به صورت قایقی طراحی شده و در وسط بالاتنه آن، قزن های زیبایی کار شده است که جذابیت آن را هزار برابر می کند. دامن بلند و طولانی این مدل لباس عروس ساده هم روی زمین کشیده می شود و تو را مانند یک شاهزاده رؤیایی نشان می دهد!

لباس عروس

مدل لباس عروس ساده یقه هالتری

یقه هالتری این مدل لباس عروس ساده که با شکوفه های ظریفی تزئین شده، برای خانم هایی با شانه های باریک مناسب است که می خواهند چهارشانه به نظر برسند. سادگی این پیراهن به تو اجازه می دهد تا هر گونه اکسسوری که دوست داری را با آن استفاده کنی!

مدل لباس عروس ساده با یقه جذاب

این مدل لباس عروس ساده، یک پیراهن راسته با دامن فون است که تمام جذابیت آن در یقه جمع شده است! روی یقه هفتی نسبتاً باز این مدل لباس عروس ساده و شیک، یک لایه حریر کار شده تا حالتی زننده و جلف نداشته باشد! این مدل لباس عروس ساده برای خانم هایی که سینه های کوچک دارند، بیشتر مناسب است.

"برای عروسی خودت از این تصاویر مدل لباس عروس نوین مجموعه "نعیم خان" الهام بگیر!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات