"پرونویاس" Pronovias و چند عکس لباس عروس آستین دار زیبا و منحصر به فرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد "پرونویاس" Pronovias و چند عکس لباس عروس آستین دار زیبا و منحصر به فرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تزئینات عقد و عروسی از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

"پرونویاس" Pronovias و چند عکس لباس عروس آستین دار زیبا و منحصر به فرد

آکاایران: "پرونویاس" Pronovias و چند عکس لباس عروس آستین دار دلپذیر و منحصر به فرد

آکاایران: اگر دوست داری لباس تو در مراسم عروسی ات پوشیده و آستین دار باشد، "آکا" بهترین و جدیدترین مدل ها را به تو پیشنهاد می کند. این لباس ها از یکی از مشهورترین مزون های عروس دنیا به نام "پرونویاس" Pronovias انتخاب شده اند و طبق آخرین مد سال هستند. با هم نگاهی به عکس لباس عروس آستین دار از این مزون می اندازیم.

به گزارش آکاایران: لباس عروس آستین دار کلاسیک دو تکه این لباس کلاسیک دلپذیر با یقه بسته و دامن کلوش و دنباله ای کوتاه و جمع و جور که در تصویر بالا می بینی، بسیار خواستنی و باشکوه است.

"جدیدترین مدل های لباس عروس ۲۰۱۷ از مزون طراح ایرانی، آسکا صابر" را اینجا بخوانید.

لباس عروس دکلته با آستین توری و سرآستین های گیپور لباسی دلپذیر و ساده از جنس ساتن براق سفید با دامن کلوش که انتخابی منحصر به فرد است.

لباس عروس آستین دار با بالاتنه دانتل این لباس عروس با آستین هایی از جنس دانتل، دامن توری چین دار و ساده ای دارد و یقه آن نیز کاملاً بسته است.

.

منبع : yasaman.com

"پرونویاس" Pronovias و چند عکس لباس عروس آستین دار زیبا و منحصر به فرد گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات