انواع مدل لباس عروس گیپور را در مجموعه جدید Reem Acra ببین!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انواع مدل لباس عروس گیپور را در مجموعه جدید Reem Acra ببین! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تزئینات عقد و عروسی از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

انواع مدل لباس عروس گیپور را در مجموعه جدید Reem Acra ببین!

آکاایران: انواع مدل لباس عروس گیپور را در مجموعه نوین Reem Acra ببین!

آکاایران: مدل لباس عروس گیپور خاص

این مدل لباس عروس گیپور با طراحی پیچیده خودش، یک مدل خاص ایجاد کرده است. آستین های جذاب و دامن نیمه پفی آن بسیار جذاب و امروزی هستند.

مدل لباس عروس گیپور آستین بلند

به گزارش آکاایران: این مدل لباس عروس گیپور به وضوح با الهام از دهه ۱۹۲۰ میلادی طراحی شده است. پارچه زیبای گیپور و آستین های بلند آن، نماد زرق و برق آن دوران است.

مدل لباس عروس گیپور آستین کوتاه

با این مدل لباس عروس گیپور آستین کوتاه، می توانی مانند یک شاهزاده امروزی و مدرن بدرخشی.

مدل لباس عروس گیپور با یقه قایقی

بالاتنه این مدل لباس عروس گیپور با یقه قایقی و آستین های آویزان از لبه شانه، منطبق با گرایش های روز طراحی شده است. می توانی با انتخاب این یقه برای مدل لباس عروس گیپور خودت، مدرن باشی!

مدل لباس عروس گیپور ساده

اگر طرفدار انواع مدل لباس عروس گیپور ساده و کلاسیک هستی، این پیراهن مخصوص تو است. دامن نیمه پفی جذاب که در امتداد بالاتنه ظریفی دوخته شده، این پیراهن را دلپذیر و ظریف می کند.

مدل لباس عروس گیپور غیرمتداول

این مدل لباس عروس گیپور با طراحی گیپورهایی در جاهای غیرمتداول خودش، حالتی خاص و نوین دارد. می توانی با الهام از این مدل لباس عروس گیپور دلپذیر، پیراهن عروس خودت را انتخاب کنی.

برای روز خاص خود، یک مدل پیراهن نامزدی حریر انتخاب کن!

اگر مراسم نامزدی تو نزدیک است و به دنبال یک مدل پیراهن نامزدی جذاب می گردی، پیشنهاد ما به تو انتخاب از میان انواع مدل پیراهن نامزدی حریری است. در این گالری، انواع مدل پیراهن نامزدی حریری را ببین.

با دیدن این عکس های مدل مو عروس، ایده های جذاب بگیر!

. ایده جذابی که امروز "یاسمن" برای تو دارد، جستجو در میان عکس های مدل مو عروس با اکسسوری های ظریف است! اگر تو همه با شنیدن این جمله به اندازه ما هیجان زده شدی، این گالری را از دست نده!

مدل لباس عروس گیپور از گرایش های بسیار پرطرفدار لباس عروس است. این مدل لباس عروس بسیار ظریف و لطیف بوده و تو را مانند یک فرشته جذاب نشان خواهد داد. اگر هنوز برای مدل لباس عروس خودت تصمیم نگرفته ای، پیشنهاد ما به تو، انتخاب از میان انواع مدل لباس عروس گیپور است.

در این گالری، ایده های مدل لباس عروس گیپور جذاب و به روز را از مجموعه عروی پاییز ۲۰۱۷ برند Reem Acra جمع کرده ایم. با مرور این گالری، می توانی با مدل های جذاب و زیبایی از لباس عروس آشنا بشوی که می توانند ایده های خوبی برای انتخاب لباس عروس تو باشند! با "آکا" در این گالری همراه باش!

"مدل های لباس مجلسی پرنسسی که می تواند پیراهن عروسی تو باشد!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

انواع مدل لباس عروس گیپور را در مجموعه جدید Reem Acra ببین! گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات