loading...
لباس عروس

آکاایران: لباس عروس ایرانی نوین از مزون "فرناز سلمانی"

آکاایران: ما برای آن دسته از عروس خانم هایی که دوست دارند لباس عروس خود را از میان مدل های ایرانی انتخاب کنند و آن را در مزون های عروس ایرانی بدوزند، مژده داریم! آنها می توانند مدل مورد علاقه خود را در میان مدل های لباس عروس ایرانی نوین از مزون "فرناز سلمانی" پیدا کنند!

به گزارش آکاایران: این مجموعه نوین شامل ۴ مدل لباس عروس ایرانی نوین می شود که از بین زیباترین لباس عروس های مزون "فرناز سلمانی" انتخاب شده است. با دیدن آن ها شاید دوست داشته باشی که بقیه نمونه ها را نیز ببینی تا زیباترین لباس عروس را با توجه به سلیقه ات برای خود پیدا کنی.

"جذاب ترین مدل های لباس عروس از مجموعه پاییز ۲۰۱۸ ایلی صعب" را اینجا بخوانید.

لباس عروس ایرانی نوین گیپور و دانتل از مزون "فرناز سلمانی":

این مدل لباس عروس ایرانی نوین (تصویر بالا) که از ترکیب پارچه های گیپور و دانتل دوخته شده، دامن مدرن و زیبایی دارد که از آن لباسی تک و منحصر به فرد ساخته است. اگر لباسی مدرن و پوشیده مد نظر تو است، این نمونه می تواند برای تو مناسب باشد.

لباس عروس

لباس عروس ایرانی نوین شیری رنگ از "فرناز سلمانی":

باز هم لباسی مدرن با طراحی خاص که چشمگیر و خیره کننده است! این لباس عروس ایرانی نوین با رنگ جذاب خود می تواند مدلی خاص برای عروس هایی باشد که به دنبال تفاوت در عین زیبایی هستند.

لباس عروس ایرانی نوین کوتاه دانتل از "فرناز سلمانی":

لباسی ظریف و جذاب که با قد روی زانو، برای عروس های سنت شکن و مدرن، انتخابی فوق العاده است. سبک مدرن و ظرافت بی حد این لباس عروس ایرانی نوین را در کمتر مدلی می توان یافت.

لباس عروس ایرانی نوین دانتل با دامن ماهی از "فرناز سلمانی":

طراحی این مدل لباس عروس ایرانی نوین به شکل جذب با دامن ماهی از جنس پارچه دانتل شیک و دلپذیر با پایین تنه ای مدرن و خاص حتی می تواند نظر سخت پسندترین عروس ها را نیز به خود جلب کند! این لباس باشکوه و پوشیده می تواند در شب عروسی تو را تبدیل به شاهزاده ای کند که از دل افسانه ها بیرون آمده است و همه را افسون زیبایی خود می کند!

.

منبع : yasaman.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات