آکاایران: عکس هایی از لباس عروس نوین مجموعه ۲۰۱۷ مشهورترین طراحان جهان

لباس عروس جدید

آکاایران: ۱. پیراهن یقه دار Vera Wang: عکس هایی از لباس عروس

می توانی مدل لباس عروس خودت را با الهام از این طرح Vera Wang، از میان عکس هایی از لباس عروس یقه دار انتخاب کنی. این مدل برای خانم هایی که شانه های خیلی پهنی ندارند، ایده آل است!

لباس عروس جدید

۲. پیراهن با شلوار Carolina Herrera: عکس هایی از لباس عروس

به گزارش آکاایران: اگر به اندازه کافی عکس هایی از لباس عروس نوین را دیده باشی، می دانی که پوشیدن شلوار برای روز عروسی، یکی از گرایش های پرطرفدار است! اگر دوست داری متفاوت و فاقد کلیشه باشی، پیشنهاد ما به تو، این لباس عروس است!

لباس عروس جدید

۳. پیراهن متفاوت Zuhair Murad: عکس هایی از لباس عروس

اگر در عکس هایی از لباس عروس که تا به حال دیده ای، مدلی جذاب و متفاوت به چشم تو نخورده، پیشنهاد ما به تو، این مدل لباس عروس است که بالاتنه نسبتاً ساده و دامنی با برش بسیار دلپذیر و متفاوت دارد.

لباس عروس جدید

۴. پیراهن لایه ای Temperley London: عکس هایی از لباس عروس

این طراح مطرح انگلیسی، با الهام از دامن های چین دار و لایه ای کلاسیک اسپانیایی، یک لباس عروس بسیار دلپذیر و خاص خلق کرده است. اگر به فرهنگ اسپانیایی علاقمند هستی، در عکس هایی از لباس عروس نوین، به دنبال این طرح باش!

لباس عروس جدید

۵. پیراهن آستین توری Angel Sanchez: عکس هایی از لباس عروس

به برش های بسیار دلپذیر و هنرمندانه بالاتنه و دامن و مرواریدهای شیک روی آستین و یقه این پیراهن نگاه کن. با الهام از این پیراهن دلپذیر، می توانی در عکس هایی از لباس عروس که تماشا می کنی، به دنبال جزئیات ظریف باشی.

لباس عروس جدید

۶. پیراهن خلاقانه Lela Rose: عکس هایی از لباس عروس

Lela Rose، طراح این لباس، موفق شده است تا با ایجاد این حالت کژوآل و یک دامن بسیار دلپذیر، طراحی خلاقانه و مینیمالی ایجاد کند. اگر تو هم اهل تنوع و خلاقیت هستی، می توانی در میان عکس هایی از لباس عروس، به دنبال این مدل باشی.

لباس عروس جدید

۷. پیراهن گلدار Naeem Khan: عکس هایی از لباس عروس

Naeem Khan طراح پرآوازه لباس عروس، توانست با نوآوری در انتخاب پارچه لباس عروس، برای مجموعه خودش، این اثر هنری را خلق کند! تو هم می توانی برای داشتن ظاهری طبیعی، در میان عکس هایی از لباس عروس نوین، به دنبال پیراهنی با پارچه طرح دار بگردی!

برای روز خاص خود، یک مدل پیراهن نامزدی حریر انتخاب کن!

اگر مراسم نامزدی تو نزدیک است و به دنبال یک مدل پیراهن نامزدی جذاب می گردی، پیشنهاد ما به تو انتخاب از میان انواع مدل پیراهن نامزدی حریری است. در این گالری، انواع مدل پیراهن نامزدی حریری را ببین.

با دیدن این عکس های مدل مو عروس، ایده های جذاب بگیر!

. ایده جذابی که امروز "یاسمن" برای تو دارد، جستجو در میان عکس های مدل مو عروس با اکسسوری های ظریف است! اگر تو همه با شنیدن این جمله به اندازه ما هیجان زده شدی، این گالری را از دست نده!

انتخاب لباس عروس از دشوارترین انتخاب های هر عروسی است. شاید روزها در مزون ها به دنبال لباس مناسب بگردی، ساعت ها در اینترنت به دنبال عکس هایی از لباس عروس باشی و حتی دوستان تو پیشنهاد داده باشند که پیراهن خود را به تو قرض بدهند، اما اینها کافی نیست و لباس عروس مورد علاقه خودت را پیدا نمی کنی. با "آکا" جای هیچ نگرانی از بابت انتخاب نوع لباس عروس خودت نداری، در ادامه با ما همراه باش تا با نشان دادن عکس هایی از لباس عروس مجموعه بهار ۲۰۱۷ طراحان مشهور جهانی، به تو ایده هایی دلپذیر و به روز برای انتخاب لباس عروس بدهیم.

در این گالری عکس هایی از لباس عروس نوین مجموعه بهار ۲۰۱۷ طراحان لباس عروسی مانند "ورا ونگ"، "کارولینا هررا"، "زهیر مراد" و غیره را تماشا کن و با جدیدترین گرایش های مد در طراحی لباس عروس آشنا شو و بهترین لباس عروس را بر اساس این طراحی ها، برای خودت انتخاب کن تا زیباترین و به روزترین عروس سال شوی!

.

منبع : yasaman.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات