مدل های جدید لباس عروس دانتل با طرح ها و الگوهای متنوع

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مدل های جدید لباس عروس دانتل با طرح ها و الگوهای متنوع ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تزئینات عقد و عروسی از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مدل های جدید لباس عروس دانتل با طرح ها و الگوهای متنوع

آکاایران: مدل های نوین لباس عروس دانتل با طرح ها و الگوهای متنوع

آکاایران: یکی از شیک ترین انتخاب ها برای عروس های مدرن، لباس عروس دانتل است که در ترکیب با پارچه های متفاوت دیگر، بسیار شیک و دلپذیر می شود. ما در اینجا مدل های نوین لباس عروس دانتل را با طرح ها و الگوهای متنوع از Maggie Sottero Wedding Dresses انتخاب کرده ایم که سبکی مدرن دارند و بعید است کسی از آن ها خوشش نیاید!

به گزارش آکاایران: مدل های نوین و شیک لباس عروس دانتل را در ترکیب با پارچه های ساتن و تور در ادامه ببین تا با سبک های نوین و مدرن آشنا شوی.

لباس عروس دانتل با دامن ساتن و یقه بسته: این لباس عروس دانتل آستین کوتاه (تصویر بالا) که بالاتنه کار شده آن با کمر از دامن ساتن جدا شده، الگویی مدرن و نوین دارد.

"۳ مدل لباس عروس ساده از برند آمریکایی Lela Rose برای جذابیت تو!" را اینجا بخوانید.

لباس عروس دانتل ساده با دامن بلند: زیبایی این لباس عروس دانتل بسیار ساده و شیک، با دامن فون دنباله داری کامل شده است.

لباس عروس دانتل دکلته با دامن دنباله دار: حاشیه زیبای پایین دامن این لباس عروس دانتل شیک با حاشیه یقه آن هماهنگ است. مدلی رؤیایی و تمام دانتل مخصوص خانم های رمانتیک و خوش سلیقه!

لباس عروس دانتل با دامن توری مدل ماهی: قسمت بالای دامن توری دنباله دار این لباس عروس دانتل برای هماهنگی با بالاتنه آن، تکه دوزی و کار شده است که نتیجه آن بسیار باشکوه به نظر می رسد.

.

منبع : yasaman.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله مدل های جدید لباس عروس دانتل با طرح ها و الگوهای متنوع شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

لباس عروس دانتل عروسکده

مدل های جدید لباس عروس دانتل با طرح ها و الگوهای متنوع گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات