loading...
جایگاه عروس و داماد

آکاایران: نمونه هایی از انواع مدل های جایگاه عروس و داماد در مجالس

آکاایران: جایگاه عروس و داماد

در تالار ها اگر میخواهید زیبایی خاص را پیدا کنید به جایگاه عروس و داماد دقت کنید در ادامه میتوانید با مشابه هایی از انواع مدلهای جایگاه عروس و داماد در مجالس ما را دنبال نمایید .

به گزارش آکاایران: به گزارش تالاب تالار ها و باغ های زیبای برای عروسی وجود دارد که شما می توانید مراسم ازدواج خود را در این باغ ها برگزار نمایید تا این روز برای همۀ وقت در یاد و خاطر همۀ جای بگیرد و شما هم در این عروسی بدرخشید جشن عروسی یکی از دلنشین ترین اتفاقات هر فرد در زندگی اش می باشد.

هر کدام از ما قطعا تدارکات خاصی را برای این شب باشکوه در ذهن خود داریم و دوست داریم جشن عروسی تمام عیار و خاطره انگیزی داشته باشیم.

در بین همهمه های مقدمات جشن عروسی دقت به جزییات ساده ای مثل گیف های کم هزینه، گل آرایی، کارت عروسی و یا حتی تزیین جایگاه عروس و داماد می تواند تا حد قابل توجهی جشن شما را خاطره انگیزتر کند.

به همین منظور در این مقاله از چیدانه می خواهیم شما را با مدلهای پرطرفدار تزیین جایگاه عروس و داماد آشنا کنیم تا بتوانید انتخاب مناسب تری برای جایگاهتان داشته باشید پس با ما همراه باشید.

جایگاه عروس و داماد

عکس هایی از تزیین جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد با گل

گل آرایی یکی از روشهای پرطرفدار برای تزیین جایگاه عروس و داماد می باشد. شما می توانید از ایده های گوناگون گل آرایی برای تزیین فضای جایگاه بهره ببرید.

حتی میتوانید از ترکیب گل های مصنوعی و طبیعی برای ایجاد جلوه ای بهتر و بادوام تر برای جایگاهتان ایجاد کنید.دقت داشته باشید که با اضافه کردن جزییات ساده ای مثل ریسه های مروارید شکل و یا کریستال های آویزی درخشان میتوانید جلوه و شکوه جایگاهتان را چندین برابر کنید.

جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد با گل و پارچه

یکی دیگر از ایده های گل آرایی جایگاه عروس تلفیق پارچه و گل برای ایجاد یک پس اساس ی رویایی می باشد. دقت داشته باشید رنگ پارچه ی انتخابی شما در چنین تزییناتی باید سفید و یا ترجیحا رنگ های ملایم با تناژ سفید بالا باشد، همینطور در انتخاب گل ها میتوانید دقت داشته باشید که گل های انتخابی و ترکیب رنگشان با رنگ و گل های دسته گل و گل آرایی میزهای پذیرایی هماهنگ باشد تا جشن تمام عیارتری داشته باشید.

جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد با ساتن در باغ

چنین جایگاه رویایی بی شک در نگاه اول هر بیننده ای را به خود جلب می کند، گرچه اگر از طرفداران سبک رمانتیک و از جمله عشاق ساده پسند هستید می توان گفت چنین تزیینی بی شک از اصل برای شما طراحی شده هست. انتخاب پارچه ی ساتن به علت حالت ایستایی که دارد برترین انتخاب برای بیشتر تزیینات پارچه ای جایگاه عروس و داماد می باشد که در کنار گل آرایی و جزییات رمانتیک دیگر می تواند جایگاه چشمگیری را برای شما ایجاد نماید.

جایگاه عروس و داماد

معرفی تزیین جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد با ساتن و گل

همانطور که در عکس میبینید در تزیین جایگاه عروس و داماد از پارچه ی ساتن برای بخش پس اساس و از گل آرایی برای قاب دور جایگاه بهرهگیری شده هست. که این ترکیب یا نور پردازی رومانتیک بنفش و حضور چلچراغ ها، لوازم دکوری و مبلمان شزلون ظاهری لوکس به فضای داخلی تالار بخشیده هست. همینطور دقت به سادگی کف و اطراف مبلمان سبب چشمگیر تر شدن پس اساس ی جایگاه شده هست.

جایگاه عروس و داماد

چیدمان و تزیین جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد در باغ

اگر شما برای لوکیشن مراسم تان باغ را انتخاب کرده اید پس قطعا تزیینات باغی باید متفاوت از تزیینات داخل سالن باشد. برای این منظور می توانید ابتکار عمل بیشتری به خرج دهید و از جلوه های بصری خود باغ کمک بگیرید.

دقت داشته باشید که در کنار آن بهرهگیری از جزییات ساده و خلاقانه مثل حرف اول اسم تان، فانوس و یا تزییناتی با شمع میتواند به رویایی تر شدن تزیین جایگاهتان کمک شایانی نماید.

جایگاه عروس و داماد

تزیین پس زمینه جایگاه عروس و داماد در باغ

در عکس بالا نخستین گزینش ای که هر نگاه بیننده ای را به خود جلب می کند زیبایی در عین سادگی هست. همانگونه که میبینید برای داشتن یک جایگاه خوشگل و خیره کننده نیاز به صرف هزینه های گزاف و انتخاب لوازم و وسایل لوکس نیست تنها با کمی خلاقیت می توانید متفاوت ترین و چشم نوازترین تزیین جایگاه عروس و داماد را از آن خود کنید.

حتی میتوانید از مهمانانتان بخواهید در این پس اساس ی منحصر به فرد برای شما جملات یادگاری بنویسند و همواره آن را بعنوان یک تابلو خاطرانگیز در منزل ی خود نگه دارید.

تزیین جایگاه عروس و داماد با تور

تور یکی از ارکان اصلی تزیینات عروسی محسوب می شود. بنابراین انتخاب آن برای تزیین جایگاه عروس و داماد ساده ترین گزینش و برترین انتخاب می باشد. همینطور بهرهگیری از تور، گل، شمع در کنار نورپردازی می تواند جلوه ی جایگاه شما را دو عمده کند. پس اگر میخواهید جایگاهی چشمگیر و در عین حال ساده داشته باشید بهتر هست به دنبال تزیینات با تور باشید.

چیدمان و تزیین جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد در تالار

برای تزیین جایگاه عروس و داماد در منزل، تالار و یا محیط های بسته ی اینچنینی همانگونه که گفته شد بهرهگیری از تور ، گل، شمع در کنار نورپردازی میتواند جلوه ی جایگاه شما را دو عمده کند. همینطور همانطور که در بندهای گذشته توضیح داده شد بهرهگیری از رنگ های پاستلی و ملایم به همراه اضافه کردن عناصر دکوری ساده به فضا می تواند زیبایی دو چندانی در جایگاه شما ایجاد نماید.

به گزارش تالاب عنصر دیگری که می تواند جذابیت جایگاه شما را چندین برابر کند ایده پردازی و بهرهگیری از خلاقیت در تزیین جایگاه تان می باشد پس دست به کار شوید و جایگاه رویاییتان را خودتان بچینید.

.

منبع : talab.org

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات