دسته گل عروس رز / مدل دسته گل عروس 2017 - 96

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دسته گل عروس رز / مدل دسته گل عروس 2017 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تزئینات عقد و عروسی از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دسته گل عروس رز / مدل دسته گل عروس ۲۰۱۷ – ۹۶

در این پست از سایت ابرتازه ها برای شما عزیزانه نمونه هایی از گالری و ژورنال کلکسیونه مدلهای دسته گل عروس رز ۲۰۱۷ را فراهم کرده ایم که در ادامه مشاهد میفر مایید. امیدوارم مورد پسند همه شما قرار بگیرد.

دسته گل عروس رز / مدل دسته گل عروس 2017
,مدل دسته گل عروس

آکاایران: دسته گل عروس رز / مدل دسته گل عروس 2017

به گزارش آکاایران: مدل دسته گل عروس ۲۰۱۷ – ۹۶

,مدل دسته گل عروس

مدل دسته گل عروس ۹۶

,مدل دسته گل عروس

مدل دسته گل عروس ۲۰۱۷

,مدل دسته گل عروس

مدل دسته گل عروس

,مدل دسته گل عروس

گل عروس آپارتمانی

,مدل دسته گل عروس

دسته گل عروس رز قرمز

,مدل دسته گل عروس

دسته گل رز عروس

,مدل دسته گل عروس

دسته گل خواستگاری

,مدل دسته گل عروس

یکی از نکاتی که بیشتر مهمان ها به آن توجه می کنند، دسته گل عروس خانم است. اگر می خواهید از ما هم بشنوید که چه گل هایی برای شما مناسب ترند، حتما این مطلب را بخوانید.قبل از اینکه دسته گل تان را سفارش دهید به سبک لباس عروس تان توجه کنید. قرار است شما در آن شب رویایی چه لباسی بپوشید، یک لباس کلاسیک و پرنسسی، یک لباس ساده سفید یا یک لباس مسحورکننده مدرن؟ سبک لباس شما در انتخاب دسته گل شما بسیار مهم است. اگر لباسی با دنباله بلند دارید، می توانید دسته گل های آبشاری را انتخاب کنید و اگر می خواهید لباس پرنسسی بپوشید، دسته گل های گرد بیشتر با لباس شما جور در می آیند. در اصل تناسب دسته گل با لباس تان خیلی در زیبایی و خیره کنندگی شما نقش دارد.

اگر شما ترکیب رنگ دسته گل تان را هماهنگ با فصل سال انتخاب کنید، در آن معرکه می شوید. دسته گل های کهربایی، نارنجی و قرمز با فصل پاییز هماهنگی دارند ولی دسته گل های نقره ای، سفید و طلایی برای فصل زمستان مناسب اند. اگر قرار است برای فصل بهار جشن ازدواج تان را برگزار کنید، سراغ دسته گل های صورتی، آبی و سبز بروید. دسته گل هایی به رنگ مرکبات هم برای عروسی تابستانی شما عالی خواهند بود. فراموش نکنید دسته گل هایی با رنگ قرمز و نارنجی و زرد برای پاییز عالی هستند ولی در فصل بهار شما انتخاب های بسیاری برای گل های دسته گل ازدواج تان خواهید داشت. البته اغلب عروس خانم ها دسته گل های سفید و سبز را برای ست کردن با لباس عروس شان ترجیح می دهند.

بهتر است به گل فروش اعتماد کنید. به او دقیقا توضیح دهید که چه مدل دسته گلی با چه ترکیب گلی را دوست دارید ولی بعد او را آزاد بگذارید تا دسته گل تان را تزیین کند. بالاخره کار او هرروز تزیین گل است و خیلی بیشتر از شما می داند که چه می کند.

,مدل دسته گل عروس

دسته گل عروس ارکیده

,مدل دسته گل عروس

دسته گل عروس دلپذیر

,مدل دسته گل عروس

دسته گل عروس

.

منبع : abartazeha.com

دسته گل عروس رز / مدل دسته گل عروس 2017 گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات