loading...

آکاایران: تزیینات جایگاه عروس و داماد

تزئین جایگاه عروس و داماد, تزیین جایگاه عروس و داماد, تزیین جایگاه عروس و داماد با تور

در این مطلب از ابرتازه ها چند نمونه تزیینات جایگاه عروس و داماد را گردآوری نموده ایم. برای مشاهده این تصاویر با ما همراه باشید.

جایگاه عروس و داماد

آکاایران: نمونه تزیینات جایگاه عروس و داماد

به گزارش آکاایران: تزیین جایگاه عروس و داماد, تزیین جایگاه عروس و داماد با تور

نمونه هایی دلپذیر از تزیینات شیک جایگاه های عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

جدیدترین مدل تزیین جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

خدمات جانبی تالارهای پذیرایی

برخی از تالارها یا برگزار کنندگان تشریفات عروسی خدمات وسوسه انگیزی به شما پیشنهاد می کنند. از شمع آرایی و آتش بازی گرفته تا اجراه کالاسکه طلایی و هلی کوپتر. در انتخاب خدمات جانبی تالار ها زیاده روی نکنید و چشم و همچشمی را کنار بگذارید. با توجه به میزان هزینه و بودجه ای که برای برگزاری مراسم عروسی تان در نظر گرفته اید خدمات جانبی را انتخاب کنید و اولویت بندی برای آنها داشته باشید. در نظر داشته باشید که برگزار کنندگان مراسم عروسی و تالارها از رسوم قومی و فامیلی شما آگاهی ندارند. پس در صورتی که برنامه خاصی دارید بهتر است قبل از انجام آنها را آگاه سازید.

جایگاه عروس و داماد

دیزان تالار و جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

مدل جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

تزئین جایگاه عروس و داماد

بررسی پذیرایی و تست غذای تالار عروسی

در صورتی که قصد دارید مراسم عروسی تان را در یک تالار پذیرایی برگزار کنید بهتر است کلیه جوانب را مورد بررسی قرار دهید. منوهای تالار را مطالعه نمایید و از نحوه پذیرایی از مهمانان و سرو غذا سوال کنید. بهتر است یک روز که در تالار مراسم برگزار است فاقد هماهنگی به تالار مراجعه کرده و از غذاهایی که قصد سفارش در مراسمتان دارید تست کنید. بهتر است در این امر از افرادی که تجربه بیشتری دارند استفاده کنید. از ظروفی که در پذیرایی استفاده می شود دیدن کنید تا از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند. بهتر در هنگام برگزاری مراسم عروسی تان فردی به نحوه پذیرایی پرسنل تالار دقت نماید تا در صورتی که میزی نیاز به پذیرایی بیشتری داشته باشد تذکر لازم را به آنها بدهد. در صورتی که غذای شما سلف سرویس است به شارژ به موقع دقت نمایید. طبیعتا کل غذای سفارشی شما در بار اول در میز سلف قرار نمی گیرد، ولی بایستی دقت نمایید که به محض خالی شدن ظروف روی میز آنها را شارژ نمایند.

تزیین جایگاه عروس و داماد با گل و تور

گردآوری: بیتوته – بازنشر – www.abartazeha.com

.

منبع : abartazeha.com

گردآوری توسط بخش تزئینات عقد و عروسی سایت آکاایران
تبلیغات