پدر و مادرهای شدیدا اینترنتی!

نتایج حاصل از یک مطالعه جدید نشان داده است 64 درصد والدین آمریکایی که کودکان زیر 18 سال دارند، برای رایانه خود بیش از اعضای خانواده و دوستان نزدیک‌شان وقت می گذارند.

اینترنت

این مطالعه نشان داد بزرگسالان آمریکایی که قصد دارند همه زمان خود را مدیریت کنند، روزانه به‌طور میانگین 16 دقیقه را پشت رایانه شخصی خود هدر می‌دهند. این زمان هدر رفته به انتظار برای باز شدن یک برنامه، خاموش شدن دستگاه، روشن شدن رایانه و ... مربوط می‌شود.

محاسبه زمان هدر رفته روزانه 16 دقیقه برای هر بزرگسال آمریکایی به این معنی است که او در طول هفته 2 ساعت زمان خود را از دست می‌دهد. همچنین گفته شده است که هر یک از این افراد در طول سال 4 شبانه‌روز کامل را در حالت انتظار برای باز شدن برنامه‌های رایانه‌ای هدر می‌دهند.

این مسئله چندان دور از ذهن نیست که 76 درصد والدین آمریکایی برای کودکان خود بیشتر از رایانه شخصی صبر و حوصله به‌خرج می‌دهند.

این مطالعه نشان داد بزرگسالان آمریکایی که قصد دارند همه زمان خود را مدیریت کنند، روزانه به‌طور میانگین 16 دقیقه را پشت رایانه شخصی خود هدر می‌دهند

این بررسی همچنین نشان داد که عملکرد ضعیف رایانه‌ها یکی از دلایل استرس روزانه والدین محسوب می‌شود و بر اساس آمار موجود، 69 درصد والدین اعلام کرده‌اند که استفاده از رایانه‌های شخصی که مدل‌های پیشرفته‌تر و پرسرعت‌تر آن‌ها موجود است یکی از دلایل ناامیدی‌های روزانه آن‌ها به‌حساب می‌آید.

بخش ارتباطات تبیان

منبع : tebyan.net

گردآوری توسط بخش ارتباطات و رسانه ها سایت آکاایران
تبلیغات