ایران را به جهان معرفی خواهیم کرد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ایران را به جهان معرفی خواهیم کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اطلاعات عمومی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نماییدموسس وبسایت (.html" style="text-decoration:none;color:#000000">PersiansAreNotArabs.com)
انگیزه این وبسایت:
وقتی برای اولین بار لغت انگلیسی (.html" style="text-decoration:none;color:#000000">Persians) (پارسیان یا .html" style="text-decoration:none;color:#000000">ایرانیان) را گوگل کردم، متوجه شدم بسیاری از وب سایتهای غیر .html" style="text-decoration:none;color:#000000">ایرانی در صفحات نمایش جستجوگر ظاهر شدند که صرفا به مباحث "گربه پارسی" (Persian cats)  لینک شدند. داشتم فکر می کردم که چرا سایتهای .html" style="text-decoration:none;color:#000000">ایرانی خوب رتبه بندی نشده اند و چرا این سایت ها معانی واقعی لغت "پرشین" را شرح نمیدهند.

متوجه شدم تقریبا همهٔ وب سایت های غیر مرتبط از سال ۱۹۹۵ منتشر شده اند، که به آنها مزیت به دست آوردن لینک های بیشتری میدهد و در نتیجه رتبهٔ بهتری در موتور جستجوگر دریافت میکنند. بنابرین معتقد بودم که یک سایتی با رتبه بندی بالاتری نیاز داریم تا فرهنگ و تاریخ غنی .html" style="text-decoration:none;color:#000000">ایرانی را در سطح جهانی به اشتراک بگذاریم و به همین دلیل این سایت را شروع کردم.

پس از منتشر کردن سایت در سال ۲۰۰۷، سایت در عرض چند هفتهٔ اول ترافیک خوب و لینک های متعددی دریافت کرد و بسیاری از وبلاگ نویسان از داخل و خارج کشور در مورد سایت شروع به وبلاگ نویسی کردند. سپس ویراستار و طراح وب، متن و طرح سایت را بهبود دادند. در حال حاضر بیش از ۹۰% ترافیک سایت از موتور های جستجوگر فرستاده میشود.

علت نام سایت  (.html" style="text-decoration:none;color:#000000">Persians are Not Arabs)؟ و آیا ".html" style="text-decoration:none;color:#000000">ایرانی ها عرب نیستند" به این معنی است که عربها بد هستند؟
اشتباه گرفتن .html" style="text-decoration:none;color:#000000">ایرانی ها با عرب ها، و همچنین نام گذاری جعلی و اشتباه خلیج فارس به خلیج عربی ، برای چندین سال رایج شده است. من به سادگی اسمی را انتخاب کردم که یک واقعیت را بیان می کند و سریع و مختصر جواب سوال های خیلی ها را میدهد. این سایت به سادگی تفاوت .html" style="text-decoration:none;color:#000000">ایرانی ها و عرب ها را بیان می کند و قومیت .html" style="text-decoration:none;color:#000000">ایرانی و لغت "پرشین" را شرح میدهد و هیچ انگیزه منفی علیه اعراب ندارد.

ایران را به جهان معرفی خواهیم کرد گردآوری توسط بخش مقالات تاریخی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات