بزرگترین دیکتاتور تاریخ، بزرگترین دیکتاتور تاریخ زمستان ها برفروبی می کرد!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بزرگترین دیکتاتور تاریخ، بزرگترین دیکتاتور تاریخ زمستان ها برفروبی می کرد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +بزرگترین +دیکتاتور +تاریخ را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت اطلاعات عمومی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد بزرگترین دیکتاتور تاریخ را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

آکاایران: آدولف هیتلر پیشوای آلمان نازی و دیکتاتورترین مرد تاریخ زندگی پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت. وی متولد شهری کوچک در اتریش بود. پس از مرگ مادرش به وین آمد. و از طریق نقاشی و تهیه کارت پستال و فروش آن ارتزاق می کرد.

به گزارش آکاایران: اما پس از مدتی اوضاع بد و بدتر شد. برای ماه ها او حتی سر پناهی نداشت. سال بعد او در یک سرپناه خیریه که برای بی خانمان ها در نظر گرفته شده بود می خوابیدو زندگی در محیطی عمومی و آلوده تأثیر عمیقی بر روحیه ی او گذاشت. در همین ایام بود که او در زمستان ها در خیابان ها میگشت تا بتواند برف روبی کند و زندگی خود را بگذراند. سالها بعد همین ولگرد خیابان های وین دنیا را به سخت ترین حالت ممکن تکان داد!!

گردآوری: بخش اطلاعات عمومی آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله بزرگترین دیکتاتور تاریخ، بزرگترین دیکتاتور تاریخ زمستان ها برفروبی می کرد! شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بزرگترین مرد تاریخ ایران

بزرگترین دیکتاتور تاریخ، بزرگترین دیکتاتور تاریخ زمستان ها برفروبی می کرد! گردآوری توسط بخش مقالات تاریخی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات