مجسمه باورنکردنی بازیگران مرد در موزه مادام توسو را ببینید! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مجسمه باورنکردنی بازیگران مرد در موزه مادام توسو را ببینید! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اطلاعات عمومی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکایران :مادام توسو ( Madame Tussauds) نام موزهٔ مشهوری است که مرکز آن در شهر لندن، انگلستان قرار دارد.

بنا به گزارش آکاایران : در این موزه تندیس های مومی افراد مشهور و تاریخ ساز، ساخته و نگهداری می شود. این موزه توسط مادام توسو در سدهٔ هیجدهم میلادی پایه گذاری شد. موزه های «مادام توسو» یکی از دیدنی های شهرهای مهم جهان است. تندیس های مومی از افراد مشهور چنان به واقعیت شبیه اند که حیرت بازدیدکنندگان را بر می انگیزند.

توریست هایی که به لندن، آمستردام یا برلین سفر می کنند، برای دیدن موزه مادام توسو از لحظاتی پیش از باز شدن درهای موزه، جلوی ورودی آن صف می کشند. نگاه های کنجکاو و علاقه مند منتظرند تا به دیدن چهره های سرشناس هالیوود یا دنیای موسیقی و مد و سیاست بروند و در کنار آنها عکس های یادگاری بگیرند. وقتی نام «مادام توسو» به زبان می آید، همه به یاد تندیس های مومی افراد مشهور می افتند که تشابه آنها به واقعیت چنان است که مشکل بتوان باور کرد این ها تنها مجسمه هایی ساخته شده از موم هستند. در این میان بازدیدکنندگان مشتاق چنان غرق در دنیای ستارگان می شوند و به دنبال عکس گرفتن هستند که کمتر به تندیس مومی بانویی سالخورده توجه می کنند که در گوشه ای جای گرفته و شاهد این هیاهوست؛ بانویی به نام «مادام توسو» که دویست و پنجاه سال پیش چشم به جهان گشود و به جایی رسید که هیچ کس گمان نمی برد.

مادام توسو به همراه پسرانش تا هنگام مرگش در سن ۸۹ سالگی نمایشگاه تندیس های مومی را اداره می کرد. آخرین تندیسی که او پیش از مرگ به اتمام رساند پرتره ای از خود است.

,مقالات تاریخی
مجسمه شاهرخ خان در موزه مادام توسو
,مقالات تاریخی

مجسمه شاهرخ خان در موزه مادام توسو
,مقالات تاریخی

  "دیدی" و مجسمه اش در موزه مادام توسو
,مقالات تاریخی

مجسمه جاستین بیبر در موزه مادام توسو
,مقالات تاریخی

مجسمه ی هرتیک روشن در موزه مادام توسو
,مقالات تاریخی

مجسمه ی کوانتین تارانتینو ، کارگردان در موزه مادام توسو
,مقالات تاریخی

براندون روس و مجسمه اش در موزه مادام توسو
,مقالات تاریخی

مجسمه آمیتا باچان در موزه مادام توسو
,مقالات تاریخی

مجسمه سلمان خان بازیگر بالیوود در موزه مادام توسو
,مقالات تاریخی

مجسمه ی جکی چان در موزه مادام توسو

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله مجسمه باورنکردنی بازیگران مرد در موزه مادام توسو را ببینید! شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مجسمه مرد

مجسمه باورنکردنی بازیگران مرد در موزه مادام توسو را ببینید! گردآوری توسط بخش مقالات تاریخی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات