بزرگترین امپراطوری روم، بزرگترین امپراطوری روم در عمق دریا + عکس - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بزرگترین امپراطوری روم، بزرگترین امپراطوری روم در عمق دریا + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +بزرگترین +امپراطوری +روم را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت اطلاعات عمومی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد بزرگترین امپراطوری روم را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: تصاویری شگفت انگیز از وسایل نپتون خدای آب و دریا رم باستان را که در زیر آب امپراطوری بسیار گسترده ای تشکیل داده بود را مشاهده می کنید. نپتون خدای آب و دریا یکی از اساطیر رم باستان و یکی از برادران پلوتو و ژوپیتر است . همچنین نام سیاره ایست که میان اورانوس و پلوتو هست .او قابل قیاس با پوزئیدون در اساطیر یونان هست ولی نباید این دو را با هم اشتباه گرفت. برای مدتی او به ازدواج با سالسیا یعنی خدای آب شور در آمد .

بزرگترین امپراطوری روم در عمق دریا + عکس

بزرگترین امپراطوری روم، بزرگترین امپراطوری روم در عمق دریا + عکس
بزرگترین امپراطوری روم,امپراطوری روم,امپراتوری روم شرقی

بزرگترین امپراطوری روم باستان

امپراطوری روم

در اساطیر یونان خدای نام های بسیاری از جمله دریاها، رودخانه ها، سیل، خشکسالی، زمین لرزه و اسب ها بود اما او به خدای دریاها شهرت دارد و محافظ تمامی آب ها است. 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله بزرگترین امپراطوری روم، بزرگترین امپراطوری روم در عمق دریا + عکس شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بزرگترین امپراطوری ایران , امپراطوری دیوانگان , امپراتوري روم , امپراتوری روم , امپراطوری روم

بزرگترین امپراطوری روم، بزرگترین امپراطوری روم در عمق دریا + عکس گردآوری توسط بخش مقالات تاریخی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات