عکس های ثریا پهلوی، آلبوم عکس های ثریا پهلوی منتشر شد! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عکس های ثریا پهلوی، آلبوم عکس های ثریا پهلوی منتشر شد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +عکس +های +ثریا +پهلوی را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت اطلاعات عمومی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد عکسهای ثریا پهلوی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

عکس های ثریا پهلوی، آلبوم عکس های ثریا پهلوی منتشر شد!
عکس های ثریا پهلوی,عکس های شهناز پهلوی,عکس های شمس پهلوی
 
ثریا پهلوی

آکاایران: آلبوم عکس های ثریا پهلوی منتشر شد!

 

آکایران :ثریا اسفندیاری تنها دختر خلیل اسفندیاری و «آوای» آلمانی دومین همسر محمدرضا شاه بود که وقتی نتوانست فرزندی برای شاه بیاورد، بعد از هفت سال زندگی با شاه از وی جدا شد.

عکس های ثریا پهلوی

بنا به گزارش آکاایران : در تازه ترین خبر یک ماهنامه الکترونیکی که از سوی موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران منتشر می شود، شرح حال ثریا و آلبومی از عکس های وی از دوران نوجوانی تا عکس های عروسی و عکس هایی از دورانی که وی ملکه ایران بود، منتشر شده است.

 

عکس های ثریا پهلوی,عکس های شهناز پهلوی,عکس های شمس پهلوی

عکس ثریا پهلوی

حکایت تخت مرمر کاخ گلستان و قصه شاهانی که بر روی این تخت تاجگذاری کرده اند، به همراه تصاویر مربوط به این تخت تاریخی بخش دیگر این مجله الکترونیکی است. اسناد تاریخی درباره آداب و رسوم محرم و مراسم و سنت های خاص ایام عزاداری حضت اباعبدالله الحسین و همچنین روایت مراسم عزاداری ماه محرم سال ۱۳۲۵ قمری/۱۲۸۶ شمسی، زمان سلطنت محمدعلی شاه قاجار، از زبان وژن اوبن، وزیرمختار فرانسه در ایران از دیگر بخش های نشریه الکترونیکی موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران است.

 

گردآوری: بخش اطلاعات عمومی آکاایران

عکس های ثریا پهلوی، آلبوم عکس های ثریا پهلوی منتشر شد! گردآوری توسط بخش مقالات تاریخی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات