فراهم شدن تماس صوتی برای کاربران تلگرام

آکاایران: فراهم شدن تماس صوتی برای کاربران تلگرام

آکاایران: فراهم شدن تماس صوتی برای کاربران تلگرام

پیام رسان تلگرام در به روزرسانی نوین خود حالا این امکان را برای کاربرانش فراهم کرده که تماس صوتی برقرار کنند.

به گزارش آکا ایران به نقل از مهر، «تک کرانچ» در گزارشی نوشت: بدین ترتیب به زودی کاربران تلگرام امکان استفاده از خدمات جدیدی موسوم به Telegram Calls را فراهم می کند.

به گزارش آکاایران: البته قرار است این خدمات در مرحله اول برای کاربران مستقر در اروپا فراهم شده و سپس در سراسر جهان قابل استفاده باشد.

در حال حاضر اکثر اپلیکیشنهای پیام رسان امکان تماس صوتی و ویدئویی را برای کاربرانشان فراهم کرده اند و حالا تلگرام نیز وارد این گود شده است.

تلگرام اعلام کرده که از هوش مصنوعی برای افزایش کیفیت تماسها استفاده می کند. در این خصوص اعلام شده که هوش مصنوعی تلگرام از اطلاعات تماسی مختلفی نظیر سرعت شبکه استفاده می کند.

این شرکت همچنین برای تأمین امنیت و حفظ حریم شخصی کاربرانش در قابلیت جدیدی که فراهم کرده از همان چارچوب به کار گرفته شده در Secret Chat خود استفاده می کند.

نکته قابل توجه این است که فعلا این قابلیت نوین تنها برای بر روی تلفنهای هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید قابل استفاده است.

پاول دوروف بنیانگذار تلگرام عدم به کارگیری این قابلیت در سیستمهای همراه مبتنی بر سیستم عامل iOS را متوجه اپل و تعلل طولانی مدت این شرکت در تأیید این خدمات نوین دانسته است.

.

منبع : jazzaab.ir

تبلیغات