در آپارتمان باغبانی کنید! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد در آپارتمان باغبانی کنید! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اطلاعات عمومی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در آپارتمان باغبانی کنید!
احتمالا شما از آن دسته افرادی هستید که به گل و گیاه و به خصوص با توجه به شرایط فعلی زندگی در آپارتمان های کوچک، علاقه زیادی به گیاهان آپارتمانی دارید. نگهداری از این گیاهان شاید کار چندان ساده ای نباشد چون در صورت عدم دقت تنها مدت کوتاهی مهمان شما خواهند بود.

در آپارتمان باغبانی کنید!

 همیشه به خاطر داشته باشید که گیاهان به طور مستقیم یا غیر مستقیم به نور خورشید نیاز دارند و در صورتی که گل و گیاه خاصی را خریداری می کنید، حتما به نوع نیاز آن به نور خورشید توجه کنید.
اگر می خواهید گیاهانتان طول عمر کافی داشته باشند، بد نیست که هرازگاهی با توجه به آلودگی فزاینده هوا با استفاده از دستمالی مرطوب و البته پاکیزه برگ ها و ساقه گیاهان آپارتمانی را تمیز کنید. گیاهان آپارتمانی و به خصوص پهن برگ ها همواره به مراقبت خاک نیاز جدی دارند. سعی کنید به هنگام تعویض خاک یا گلدان محل نگهداری آسیبی به ریشه های آن نرسد. بعضا فکر می کنند که این ریشه های اصلی هستند که به هنگام درآوردن گیاه باید مورد توجه باشند حال آنکه ریشه های نازک نیز اهمیتی کمتر از آنها ندارند. همواره به اندازه گیاه آپارتمانی و گلدانی که برای نگهداری آن انتخاب می کنید توجه داشته باشید تا گل و گیاه در فضایی تنگ رشد نکنند. این عمل موجب رشد کند و در ادامه از بین رفتن گیاهتان خواهد شد. نکته آخر این است که با گل و گیاهانتان صحبت کنید. شاید در ظاهر نکته عجیبی به نظر برسد اما باور کنید که گیاهان نیز جان دارند و با انتقال احساسات خود به آنها به رشد و سرسبزی شان کمک می کنید. 

 

در آپارتمان باغبانی کنید! گردآوری توسط بخش گل، گیاهان آپارتمانی، باغبانی، پرورش گیاهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات