loading...

عجیب ترین جنازه ها!


عجیب ترین جنازه ها! - آکا

بعد از مرگ چه بر سر جنازه ها می آید تا به حال به این فکر کرده اید که مردم هر کشوری چگونه با جنازه ی مردگان خود برخورد میکنند. در اینجا به تعاملات عجیب چند کشور با جنازه مردگانشان می پردازیم.


بعد از مرگ چه بر سر جنازه ها می آید تا به حال به این فکر کرده اید که مردم هر کشوری چگونه با جنازه ی مردگان خود برخورد میکنند. در اینجا به برخی تعاملات مردم با جنازه ها در کشور های مختلف می پردازیم که برخی از آن ها منسوخ شده و برخی هنوز رایج می باشد.

استرالیا
بخشی از بومیان استرالیا در زمان های دور، جنازه مردگان خود را در بالای درخت می بستند تا پرندگان شکارچی بتوانند از آنها تغذیه کنند.


عجیب ترین جنازه ها! - آکا


تبت
مردمان تبت جنازه مردگان خود را به عنوان صدقه برای پرندگان عرضه می کنند. آنها جنازه مردگان خود را تکه تکه می کنند و سپس در مناطق مرتفع مانند قله کوه ها یا تپه های بلند قرار می دهند تا پرندگان و حیوانات شکارچی سراغ این جنازه ها بیایند.
 

عجیب ترین جنازه ها! - آکابرج های خاموش
زدشتی ها در سال های دور جنازه ها را در مکانی با عنوان برج های خاموش که حفره های دایره ای شکل هستند قرار می دادند تا پرندگان شکارچی آنها را بخورند. سپس استخوان ها را به دورن دخمه می انداختند.

 

عجیب ترین جنازه ها! - آکادانمارک
ساکنان قدیمی دانمارک یا همان وایکینگ ها ، جنازه های مردگان خود را در کنار وسایل شخصی آنها درون کشتی های بادبانی قرار می دادند و سپس کشتی ها را وسط دریا برده و آنها را آتش می زدند.

 

عجیب ترین جنازه ها! - آکا

 

 

عجیب ترین جنازه ها! 3.9/5 40
منبع : bartarinha.ir

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

جنازه های شیکتبلیغات