تالار وحدت
جشنواره‌ مد و لباس فجر

در حالی‌که ‌عموم بازدیدکنندگان از کیفیت نامرغوب آثار گله دارند اغلب غرفه‌داران بخش فروش سومین جشنواره‌ بین‌المللی مد و لباس فجر معتقدند که تالار وحدت مکان مناسبی برای برگزاری نمایشگاه مد و لباس نیست...
 این روزها تالار وحدت میزبان سومین جشنواره‌ی بین المللی مد و لباس
جشنواره‌ مد و لباس

سومین
فشن
سومین فشن شو
تالار وحدت
سومین جشنواره‌ مد و لباس فجر
مد و لباس
سومین جشنواره‌ مد و لباسفجر

آثارمان را یواشکی می‌فروشیم
یکی از غرفه‌داران بخش آموزشی این جشنواره نیز اظهار کرد: به ما گفته‌اند که فقط نمونه‌ی کارهای دانشجویان‌مان را برای گرفتن سفارش می‌توانیم به این نمایشگاه ارائه کنیم و اجازه‌ی فروش آن‌ها را نداریم. البته ما گاهی برخی از آن‌ها را یواشکی می‌فروشیم ولی در صورتی که مسؤولان بفهمند به ما تذکر می‌دهند.

او افزود: چاره‌ی دیگری نداریم چون اغلب بازدیدکنندگان برای مشکلات رفت و آمد و... وقتی متوجه می‌شوند مکان موسسه‌ی ما شهرستان است سفارش نمی‌دهند.

البته باید خاطر نشان کرد، از یک جشنواره‌ی سه ساله‌ی نوپا، انتظار نمی‌رود که در همه‌ی بخش‌های خود عملکردی عالی داشته باشد، شاید به قول حمیدرضا قبادی - دبیر جشنواره -این رویداد هنری، همین که از سنگینی واژه‌ی مزون در نزد برخی مسؤولان کاسته، نشان موفقیت آن است.

با این همه انتظار می‌رود که ارزیابی جامع‌تر این جشنواره نشان ندهد که این جشنواره هر سال نسبت به سال گذشته افت داشته است.منبع : seemorgh.com

همچنین بخوانید : دسته جنی ها بازهم در مراسم عزاداری کاشان حضور یافتند!+تصاویر
گردآوری توسط بخش آیین ها و جشنها و مراسم ایران و جهان سایت آکاایران

  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات