ایده هایی برای چیدمان خانه در کریسمس
یک درخت که در خانه دارید را می توانید طوری تزئین کنید که انگار گلوله های برف روی آن نشسته استکلاهک های شیشه ای تزئینی :

در ابتدا ظرف های شیشه ای که به شکل کلاه هستند تهیه می کنیم که می تواند شامل انواع مختلف ظروف باشد حتی از درب شکلات خوری ها هم می توانید استفاده کنید. برای تزئین آن از انواع  زیور آلات استفاده کرده و در واقع یک گلخانه مینیاتوری درست می کنید. داخل آن می توان هر چیز تزئینی مانند گل های خشک یا توپ های رنگی یا کاج درخت و .....قرار داد. در واقع باید یک بشقاب مسطح روی میز قرار داد و بعد که کلاه ما از وسایل زیبا پر شد آن را به آرامی روی بشقاب برگرداند.
 
 چیدمان خانه برای کریسمس
کریسمس

درخت برفی با توپ های پنبه :
یک درخت که در خانه دارید را می توانید طوری تزئین کنید که انگار گلوله های برف روی آن نشسته است. با پنبه، می توانید توپ های ریز ریزی درست کرده و آنها را روی درختتان بگذارید . برای چسباندن آنها می توانید از چسب های مایع استفاده کنید و یا اینکه هر چند تای آنها را با حلقه های فلزی به درخت نصب کنید. وقتی از دور به آن نگاه می کنید حالتی کاملا طبیعی دارد و انگار که روی آن از برف پوشیده شده است.
 ایده هایی برای یک دکوراسیون کریسمسی
 دکوراسیون کریسمسی

 
گل های زمستانی تزئینی :
هنگام نزدیک شدن به زمستان و  ایده هایی برای چیدمان خانه در کریسمس
 چیدمان خانه برای کریسمس

تزئین لوستر با برگ :
برای درست کردن یک دکوراسیون خانگی و دوست داشتنی، می توانید به آسانی وسایلی که نور خانه را برای شما تامین می کنند مانند لوسترها را تزئین کنید .تعدادی برگ درخت جمع آوری کرده و تعدادی از آنها را با اسپری نقره ای رنگ می زنید و کل لوستر را با ترکیبی از برگ های نقره ای و سبز تزئین کنید. بهتر است از برگهای ماگنولیا استفاده کنید.
 
کریسمس
 ایده هایی برای یک دکوراسیون کریسمسی

کارت های حروفی به عنوان هدیه :
روی هر کدام از جعبه های کادو می توان یک کارت حروفی چسباند تا نشان دهد این کادو برای کدام یک از بچه ها است. برای اینکار با کاغذ یا مقوا حرف اول نام هر کدام از بچه ها را درآورده و آن را بالا یا روی جعبه می چسبانیم و یا اینکه سوراخی روی جعبه و کارت ایجاد کرده و آنها را با کمک یک روبان به هم وصل می کنیم تا کارت روی جعبه آویزان شود. کاری بسیار خوشایند برای بچه ها می باشد.
 
 دکوراسیون کریسمسی
 ایده هایی برای چیدمان خانه در کریسمس

ستاره پولکی :
ازسیمهای مفتول فلزی استفاده کرده و آنها را برش برش زده و به شکل ستاره به هم وصلشان می کنیم. چون این سیم ها به راحتی قابل خم شدن هستند می توان آنها را به هر شکلی درآورد. سپس دور تا دور هر کدام از سیم ها را با وسیله تزئینی مانند انواع زرورق های نقره ای پر می کنیم.  در انتها ستاره های درست شده را با روبان به عنوان یک هدیه ی تزئینی بر روی درخت یا به جعبه های کادو آویزان می کنیم.
 
 چیدمان خانه برای کریسمس
کریسمس


پاکت  ایده هایی برای یک دکوراسیون کریسمسی
 دکوراسیون کریسمسی
 

چسباندن برچسب بر روی هدیه ها :
به جای نوشتن بر روی جعبه می توانید از تگ ها یا برچسب های بسیار جدید که متناسب با سال است استفاده کرد، اسامی یا هر متنی را می توان کامپیوتری بر روی آن نوشت. جعبه هدیه ی ما بسیار کلاسیک خواهد شد.
 ایده هایی برای چیدمان خانه در کریسمس
 چیدمان خانه برای کریسمس

 
سیمرغ


گردآوری اطلاعات عمومی آکاایران
گردآوری توسط بخش آیین ها و جشنها و مراسم ایران و جهان سایت آکاایران

تبلیغات