.

آکاایران: سمانه پاکدل عکسی از پشت صحنه سریال «همسایه ها» را در ایسنتاگرام خود منتشر کرد.

به گزارش آکاایران: سمانه پاکدل که این روزها مشغول بازی در سریال «همسایه‌ها» به کارگردانی مهران غفوریان است، عکسی از گریم خاص خود در این سریال منتشر کرد و نوشت: «یک مدل از گریم‌ من در همسایه‌ها به کارگردانى مهران غفوریان به زودى از شبکه دو.»

,سمانه پاکدل عکسی از پشت صحنه سریال «همسایه ها» را در ایسنتاگرام خود منتشر کرد.سلفی بازیگر زن «همسایه ها»

آکاایران: سلفی بازیگر زن «همسایه ها»

این مجموعه با پایان ماه صفر به روی آنتن شبکه دو خواهد رفت.

جواد رضویان، مهران غفوریان، بهاره رهنما، سیروس گرجستانی، حسین سلیمانی، سیاوش گرجستانی، سپندامیرسلیمانی، نعیمه نظام‌دوست، آرام جعفری، سمانه پاکدل، محمود جعفری، پوراندخت مهیمن، شهین تسلیمی، آذرین رئوف، جوانه دلشاد و اصغر سمسارزاده بازیگران اصلی سریال هستند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: «میلاد و مادرش به تهران آمده اند و قرار است صاحب ساختمان یاس که یکی از دوستان میلاد است دفتری را به او برای پخش محصولات تولیدی شان اجاره دهد. دیگر اجاره‌نشینان ساختمان که مشاغلی همچون خدمات مجالس، وکالت، سایت خبری، ماهنامه و... دارند چون در ابتدا فکر می‌کنند مستاجران جدید قرار است جایگزین آن‌ها شوند تلاش می‌کنند به نوعی خود را در ساختمان حفظ کنند، اما در نهایت، میلاد و مادرش در اتاقی روی پشت بام ساکن می‌‌شوند و باقی ساکنین در دفاتر خود باقی می‌مانند. ماجراهای همسایه‎های ساختمان یاس با ورود میلاد و مادرش شروع می‌شود.»

57243

منبع :

گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
تبلیغات