حضور «آرام گاه» در بازار جشنواره فیلم مستند آمستردام

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حضور «آرام گاه» در بازار جشنواره فیلم مستند آمستردام ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

حضور «آرام گاه» در بازار جشنواره فیلم مستند آمستردام
,پویان صدقی پخش کننده بین المللی فیلم مستند «آرام گاه» ساخته محمدرضا اکبری گفت: «آرام گاه» در بازار فیلم جشنواره فیلم مستند آمستردام (ایدفا) شرکت کرده است. پیش از این «آرام گاه» در ۲ فستیوال گل آبی بوینس آیرس و سینه تورو کلمبیا حضور داشته است. محمدرضا اکبری تهیه کننده و کارگردان این اثر پیش از این در سال ۲۰۱۰ با فیلم «محصور» در بخش پانوراما ایدفا حضور داشت.حضور «آرام گاه» در بازار جشنواره فیلم مستند آمستردام,[categoriy]

آکاایران: حضور «آرام گاه» در بازار جشنواره فیلم مستند آمستردام

«آرام گاه» به کارگردانی محمدرضا اکبری به همراه دو فیلم مستند دیگر از ایران در جشنواره فیلم مستند آمستردام حضور دارد.

پویان صدقی پخش کننده بین المللی فیلم مستند «آرام گاه» ساخته محمدرضا اکبری گفت: «آرام گاه» در بازار فیلم جشنواره فیلم مستند آمستردام (ایدفا) شرکت کرده است. پیش از این «آرام گاه» در ۲ فستیوال گل آبی بوینس آیرس و سینه تورو کلمبیا حضور داشته است. محمدرضا اکبری تهیه کننده و کارگردان این اثر پیش از این در سال ۲۰۱۰ با فیلم «محصور» در بخش پانوراما ایدفا حضور داشت.

به گزارش آکاایران: «آرام گاه» در حالی در بازار فیلم مستند آمستردام عرضه می شود که بیش از ۵۰۰ فیلم در این بازار حضور فعال دارند و ۲ فیلم دیگر نیز از ایران در این بازار فیلم عرضه شده است. مینا کشاورز و حمید جعفری نیز با فیلم های خود در این بازار حضور دارند.

بازار فیلم جشنواره فیلم مستند آمستردام (ایدفا) از ۲۸ آبان ماه به مدت ۱ هفته در آمستردام دایر است.

عوامل این فیلم عبارتند از، کارگردان: محمدرضا اکبری، تصویر: محمدرضا اکبری، مجتبی اسماعیل زاده، صدا: پرویز آبنار، موسیقی: یحیی سپهری شکیب، تدوین: مجتبی اسماعیل زاده، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: سجاد سپهری شکیب، مجری طرح: پویان صدقی.

منبع :

حضور «آرام گاه» در بازار جشنواره فیلم مستند آمستردام گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات