.

,تئاتر به شیوه انتخاب برای اولین بار در باغ موزه قصر

آکاایران: تئاتر به شیوه انتخاب برای اولین بار در باغ موزه قصر

آکاایران: امید عزیزی، نویسنده و کارگردان نمایش «مخمصه» در خصوص داستان این نمایش گفت: نمایش، داستان یک جوان ساکن آمریکاست که متوجه می شود خانواده اش اهل فلوجه عراق هستند. او تصمیم می گیرد به عراق برود، اما بعد از حادثه یازدهم سپتامبر تنها راه رفتن به عراق این است که به عنوان سرباز داوطلب وارد ارتش آمریکا شود. انتخاب سرگذشت و مسیر داستان توسط تماشاگر از مهم ترین ویژگی های این نمایش است؛ به این صورت که در ابتدای مسیر مخاطب روند ادامه داستان را انتخاب کرده، همزمان سه نمایش با توجه به انتخاب های تماشاگر در سه مکان مجزا اجرا می شود.
وی افزود: مسیر حرکت مخاطب به شکلی طراحی شده است که تماشا برای او تبدیل به یک تجربه می شود، در این تجربه مخاطب رابطه سرنوشت و انتخاب های ما و کنجکاوی این انتخاب ها در روند درام را مشخص می کند.
به گزارش آکاایران: عزیزی خاطرنشان کرد: هنرمندانی چون فاطمه آزادی، نیکناز احمدزاده، محسن اشتری جعفری، علی برقبانی، مهدی بلبلی، ساحل پشنگ، شهناز خادمی، درآسا درتاج، محمد سپهری، فرساد ستاری، آرش شراهی، سیاوش شوهانی، الهه شیرازی، نریمان عابدی، امیر عبادی، شقایق عزتی، امیرحسین علیپور، امین فرج خواه، آرین فرزانه نژاد، حسین فتاحیان، فرخنده قدسی، سعید قربانی، آرش کابلیان، نیما سید موسوی، هادی میری، شایان نورمک، رضا وثیقی نژاد طهرانی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.
گفتنی است؛ علاقه مندان جهت بازدید این نمایش می توانند تا ششم آذرماه هر روز از ساعت 18 تا 20 به موزه مارکوف باغ موزه قصر به نشانی انتهای خیابان شهید مطهری، بعد از تقاطع شریعتی مراجعه نمایند.

منبع :

گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
تبلیغات