.

,برنامه «گذری در تهران» که هر روز مخاطبان را با گذرهای قدیمی، آثار تاریخی، موزه ها، کاخ ها، تاریخ شفاهی و مکتوب شهر تهران آشنا می کند، امروز سه شنبه دوم آذر مخاطبان را به خانه مدرس واقع در محله عودلاجان خواهد برد.بازدید از خانه مدرس در رادیو تهران/ «کشتی آنجلیکا» نقد می شود

آکاایران: بازدید از خانه مدرس در رادیو تهران/ «کشتی آنجلیکا» نقد می شود

پخش برنامه «گذری در تهران» و همچنین برنامه «سکانس حماسه» از شبکه رادیویی تهران، از جمله اخبار صدای جمهوری اسلامی ایران در روز ۲ آذرماه هستند.

برنامه «گذری در تهران» که هر روز مخاطبان را با گذرهای قدیمی، آثار تاریخی، موزه ها، کاخ ها، تاریخ شفاهی و مکتوب شهر تهران آشنا می کند، امروز سه شنبه دوم آذر مخاطبان را به خانه مدرس واقع در محله عودلاجان خواهد برد.

به گزارش آکاایران: «گروه اخلاق و زندگی شهروندی» رادیو تهران متولی تهیه و تولید این برنامه است که شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت ۱۷: ۴۵ تقدیم شنوندگان می‎شود.

میثم کطائیان تهیه کننده، آلبرت کچویی نویسنده و گوینده، در این برنامه مخاطبان را همراهی خواهند کرد.

نقد فیلم «کشتی آنجلیکا» در «سکانس حماسه»

فیلم «کشتی آنجلیکا» ساخته محمد بزرگ نیا در برنامه «سکانس حماسه» نقد و تحلیل می شود.

برنامه «سکانس حماسه» با هدف انعکاس آثار شاخص سینمای، هر سه‎شنبه به معرفی اجمالی یک فیلم اعم از موضوع، عوامل فیلم، جایزه های دریافتی، و... می پردازد. بازتاب نقدهای مختلف و پخش سکانس برگزیدۀ آن فیلم، بخش های مختلف این برنامه را تشکیل می دهد.

این برنامه امروز سه شنبه ۲ آذرماه درباره فیلم «کشتی آنجلیکا» به کارگردانی محمد بزرگ نیا محصول سال ۱۳۶۷، صحبت می‎کند.

تهیه و تولید این برنامه بر عهده «گروه اخلاق و زندگی شهروندی» رادیو تهران است؛ مخاطبان می‎توانند سه‎شنبه ها ساعت ۱۲: ۴۵ شنونده این برنامه باشند.

فرزین رنجبر نویسنده، تهیه کننده و گوینده این برنامه است.

منبع :

گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
تبلیغات