.

,بهرنگ توفیقی کارگردان مجموعه تلویزیونی درحال تولید «لبخند رخساره» با ابراز رضایت از روند تصویربرداری این سریال گفت: احساس می کنم این سریال نسبت به «پشت بام تهران» و سریال های قبلی ام بهتر و پخته تر است.«لبخند رخساره» سریالی پخته است/ پایان تصویربرداری تا ۲ ماه دیگر

آکاایران: «لبخند رخساره» سریالی پخته است/ پایان تصویربرداری تا ۲ ماه دیگر

کارگردان سریال «لبخند رخساره» از پایان تصویربرداری آن تا ۲ ماه دیگر سخن گفت.

بهرنگ توفیقی کارگردان مجموعه تلویزیونی درحال تولید «لبخند رخساره» با ابراز رضایت از روند تصویربرداری این سریال گفت: احساس می کنم این سریال نسبت به «پشت بام تهران» و سریال های قبلی ام بهتر و پخته تر است.

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: پس از بازگشت از مشهد مقدس، هم اکنون در لوکیشن های تهران مستقر هستیم و امروز سه شنبه دوم آذر تصویربرداری در لوکیشن منزل بیژن (بهزاد فراهانی) ادامه می یابد و کامبیز دیرباز، پریوش نظریه، بهناز جعفری، بهزاد فراهانی، درسا بختیاری، حمیدرضا هدایتی و مهدیه نساج مقابل دوربین خواهند رفت.

این کارگردان درباره زمان اتمام پروژه یادآور شد: در کارهایی که فیلمنامه کامل نیست و همزمان نگارش می شود نمی توان از زمان پایان کار به صورت قطعی سخن گفت ولی گمان می کنم کار تا دو ماه دیگر به اتمام برسد.

کارگردان سریال «انقلاب زیبا» در خصوص اینکه آیا برای ادامه کار دوباره به شهرستان خواهید رفت، تصریح کرد: تا این جایی که سناریو نوشته شده، لوکیشن شهرستان نداریم ولی اگر فیلمنامه اقتضا کند دوباره به مشهد یا شهر دیگر خواهیم رفت. نگارش فیلمنامه اکنون از نیمه گذشته است و به زودی با تدوین سکانس هایی که در مشهد ضبط کردیم، امیر شیبان خاقانی تدوین نهایی قسمت های این مجموعه را شروع می کند.

توفیقی درخصوص تفاوت «لبخند رخساره» با کارهای قبلی اش هم گفت: به دلیل اینکه این سریال هم به قلم سعید نعمت الله است از نظر نوع نگارش قطعا شباهت هایی با مجموعه «پشت بام تهران» خواهد داشت ولی از آنجایی که در این دو کار، در کنار سعید بودم، به تعاملات خوبی دست یافتیم و خواسته های یکدیگر را درک می کنیم.

«لبخند رخساره» به تهیه کنندگی زینب تقوایی و کارگردانی بهرنگ توفیقی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای در حال تولید است.

منبع :

گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
تبلیغات