.

,نمایش «پل» به کارگردانی علی اکبر محمدپور در آبان ماه به مدت ۱۲ روز روی صحنه بود و هنرمندان گروه سیفا همچون علیرضا حیدری، سجاد رجبی، سمیرا حیدری، اکرم موسوی، مهرجو مریدی، میلاد ابراهیمی، صبا سلگی، باقر مهری، سجاد حیدری و آریا محمدپور در آن ایفای نقش کردند.اقدام هنرمندان تئاتر لرستان در حمایت از دانش آموزان محروم

آکاایران: اقدام هنرمندان تئاتر لرستان در حمایت از دانش آموزان محروم

گروه سیفا در شهر دلفان لرستان که به تازگی نمایش «پل» نوشته محمد رحمانیان را روی صحنه داشتند درآمد حاصل از این نمایش را به دانش آموزان محروم یکی از روستاهای اطراف این شهرستان اهدا کردند.

نمایش «پل» به کارگردانی علی اکبر محمدپور در آبان ماه به مدت ۱۲ روز روی صحنه بود و هنرمندان گروه سیفا همچون علیرضا حیدری، سجاد رجبی، سمیرا حیدری، اکرم موسوی، مهرجو مریدی، میلاد ابراهیمی، صبا سلگی، باقر مهری، سجاد حیدری و آریا محمدپور در آن ایفای نقش کردند.

به گزارش آکاایران: این نمایش که در تالار مولوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلفان روی صحنه رفت در هر روز دو نوبت اجرا شد و با استقبال مخاطبان همراه بود. شهرستان دلفان که یکی از شهرهای دورافتاده ایران و استان لرستان محسوب می شود، به لحاظ امکانات از شهرهای ضعیف کشور نیز هست.

خدارحم بابائی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر دلفان درباره بازخورد این اقدام یک گروه تئاتر گفت: این اقدام انسان دوستانه و خدا پسندانه باعث خوشحالی مردم و سرافرازی و خوش نامی هنرمندان تئاتر شده و حرکت علی اکبر محمدپور برای کمک به دانش آموزان محروم جای قدردانی دارد.

نمایش «پل» یکی از معروف ترین نمایشنامه های محمد رحمانیان است که با مشارکت معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش، فرهنگسرای انتظار دلفان، واحد نمایش شهرستان دلفان و شرکت سپیده فیلم در گروه سیفا تولید و اجرا شده است.

منبع :

گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
تبلیغات