انتقاد مایکل شنون از رای دهندگان به ترامپ/ تاوانش را پس می دهید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انتقاد مایکل شنون از رای دهندگان به ترامپ/ تاوانش را پس می دهید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

انتقاد مایکل شنون از رای دهندگان به ترامپ/ تاوانش را پس می دهید
,به نقل از آسوشیتدپرس، مایکل شنون گفت نمی خواهم در کشوری زندگی کنم که مردمش به ترامپ رای می دهند و ترجیح می دهم به هر کشور دیگری بروم اما اینجا نباشم.انتقاد مایکل شنون از رای دهندگان به ترامپ/ تاوانش را پس می دهید,[categoriy]

آکاایران: انتقاد مایکل شنون از رای دهندگان به ترامپ/ تاوانش را پس می دهید

بازیگر سرشناس آمریکایی گفت اگر به ترامپ رای دادید وقتش است که تاوانش را بدهید.

به نقل از آسوشیتدپرس، مایکل شنون گفت نمی خواهم در کشوری زندگی کنم که مردمش به ترامپ رای می دهند و ترجیح می دهم به هر کشور دیگری بروم اما اینجا نباشم.

به گزارش آکاایران: شنون از آن آدم هایی است که هیچوقت عقب گرد نمی کند و هیچ وقت حرفش را پس نمی گیرد او سر باورهایش درباره دیدگاهش درباره فیلم ها، انتخاب هایش و باورهای سیاسی اش می ایستد.

این بازیگر که با اکران فیلم «جانوران شبانه» هفته شلوغی را پشت سر گذاشت، می گوید هنوز برایش سخت است که از انتخابات ریاست جمهوری و برنده شدن ترامپ فاصله بگیرد و به آینده این انتخاب فکر نکند. او در عین حال از کلمات خشنی برای حامیان ترامپ استفاده کرد.

وی در مصاحبه ای گفت: حرف دیوار بین آمریکا و مکزیک نیست، دیوار بین مردمی است که به ترامپ رای دادند و آن ها که رای ندادند. ما باید در این باره کاری بکنیم و من نمی خواهم در کشوری زندگی کنم که رای مردمانش ترامپ است. حاضرم در هر کشور دیگری زندگی کنم اما نمی خواهم فرار کنم. بنابراین تنها راهمان این است که این مشکل را حل کنیم.

بازیگر «آسمان وانیلی» اشاره کرد: مردم سالخورده زیادی هستند که نیاز دارند درک کنند زندگی زیبایی داشته اند ولی حالا شرایط فرق خواهد کرد. همین ها بودند که به این دیوانه رای دادند. اگر جوان ها را ببینید؛ افرادی که بین ۱۸ تا ۲۵ سال دارند، می بینند طرف هیلاری بودند. مادر من یک شهروند است اما او به ترامپ رای داد. حالا وقت این است که همه اینها پاسخگو باشند.

او در ادامه گفت: حالا دیگر همه یتیم هستیم. دیگر نباید خانه رفت. برای جشن شکرگزاری یا کریسمس نباید در کنار آنها بود. نباید با آن ها اصلا حرف زد. سکوت پاسخ آنهاست.

مایکل شنون بازیگر ۴۲ ساله آمریکا از سال ۱۹۹۱ میلادی به عنوان بازیگر شناخته شده است. شانون متخصص ایفای نقش شخصیت های مثبت رو به زوال رفته یا هیولاهای تراژیک است. او برای بازی در فیلم «جاده انقلابی» در نقش یک نابغه ریاضی که گرفتار گسست روحی و عقلی است، نامزد جایزه اسکار شد.

شنون در کنار ایمی آدامز، جیک جیلنهال و ایرون تیلور-جانسون در فیلم «جانوران شبانه» بازی کرده که تریلری روان شناسانه درباره یک زن و همسر سابق او و توطئه ای است که او فکر می کند علیه اش جریان دارد. این فیلم از هفته گذشته در سالن های سینماها اکران شد.

منبع :

انتقاد مایکل شنون از رای دهندگان به ترامپ/ تاوانش را پس می دهید گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات