فرصت 10 روزه باشگاه استقلال به علی ضیاء

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فرصت 10 روزه باشگاه استقلال به علی ضیاء ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت: به صدا و سیما مهلت ۱۰ روزه می دهیم تا با علی ضیا برخورد کند.

فرصت 10 روزه باشگاه استقلال به علی ضیاء
,علی ضیاء ، توهین دوباره ی علی ضیاء به استقلال ، حاشیه های علی ضیاء ، درگیری علی ضیاء و استقلال,[categoriy]

آکاایران: فرصت 10 روزه باشگاه استقلال به علی ضیاء

محسن بزرگی؛ درباره اظهارات علی ضیا در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: این شخص که نام او را نمی برم، یک بار مورد ترحم و عفو پرویز مظلومی سرمربی وقت استقلال قرار گرفت تا درس عبرتی برای او شود. وقتی فردی با پول و امکانات نظام چهره می شود، نباید علایق شخصی اش را در رسانه ملی مطرح کند. او باید تبدیل به نماینده رسانه شده و حرفی بزند که ملت از او راضی باشند.

وی افزود: پیش از این خبرنگاری در مورد شایعات بازی استقلال و صبای قم سؤال پرسید که پاسخ دادیم و گفتیم از این حرف ها زیاد می زنند و پوچ و توخالی است، اما اگر مقام رسمی و مرجع رسمی این حرف را تکرار کند، قطعا بدانید برخورد خواهیم کرد. قرار نیست از فضای مجازی نطفه بیهوده و پوچ بسازند و بعد به رسانه ملی کشیده شود، آن هم مجری رسانه ملی که مشخص است علایق شخصی اش چیست و بخواهد نیشخندهای خاص خودش را بزند و سعی کند شایعه را واقعی جلوه بدهد. اینها ابتدا برای رسانه ملی ضرر دارد، به خاطر اینکه باعث ریزش مخاطب می کند.

به گزارش آکاایران: معاون حقوقی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: اگر سَری به فضای مجازی بزنید، می بینید هواداران استقلال چقدر ناراحت هستند. رسانه ملی در تلاش است مخاطب جذب کرده و برنامه های متنوعی بسازد، اما وقتی چنین اتفاقی بیفتد، با ریزش مخاطب روبه رو می شود. بنابراین می طلبد که رسانه ملی با این فرد برخورد کند تا دیگران اجازه ندهند علایق شخصی خود را مطرح کنند. کسی که تریبون ملی دستش است، نباید علایق شخصی خود را مطرح کند.

بزرگی عنوان کرد: این اتفاق افتاده و امیدواریم در فرصت 10 روزه ای که به صدا و سیما می دهیم، با این شخص برخورد کنند و نتیجه اش را به هواداران استقلال که بخش گسترده مخاطبان تلویزیون محسوب می شوند، اعلام کنند. در غیر این صورت برای دفاع از آرامشی که در استقلال وجود دارد و برای مبارزه با این شایعات توخالی که الان این آقا سعی کرده آن را واقعی جلوه دهد، به مراجع قضایی شکایت و محکم پیگیری خواهیم کرد. امیدوارم صدا و سیما کار را به اینجا نکشاند و اقدام لازم را بکند.

تسنیم


منبع :

فرصت 10 روزه باشگاه استقلال به علی ضیاء گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات