تجلیل از داریوش اسدزاده/ سایت بین المللی جشنواره راه اندازی شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تجلیل از داریوش اسدزاده/ سایت بین المللی جشنواره راه اندازی شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تجلیل از داریوش اسدزاده/ سایت بین المللی جشنواره راه اندازی شد
,چهارمین جشنواره بین المللی فیلم «یاس» از یک عمر فعالیت هنری داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون قدردانی می کند.تجلیل از داریوش اسدزاده/ سایت بین المللی جشنواره راه اندازی شد,[categoriy]

آکاایران: تجلیل از داریوش اسدزاده/ سایت بین المللی جشنواره راه اندازی شد

تجلیل از داریوش اسدزاده بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و راه اندازی سایت بین المللی جشنواره فیلم «یاس» از جمله اخبار امروز این رویداد سینمایی است.

چهارمین جشنواره بین المللی فیلم «یاس» از یک عمر فعالیت هنری داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون قدردانی می کند.

به گزارش آکاایران: در سومین دوره از جشنواره فیلم «یاس» از مجید مظفری، داوود میرباقری و کتایون ریاحی تجلیل و تقدیر شد.

سایت بین المللی جشنواره فیلم یاس راه اندازی شد

سایت چهارمین جشنواره بین المللی فیلم «یاس» راه اندازی شد. این سایت از این پس قرار است پل ارتباطی بین جشنواره و مخاطبان خارجی باشد و به زبان انگلیسی اطلاعات و اخبار را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

تاکنون بخش هایی چون معرفی ایران، شهر رامسر، جشنواره بین المللی فیلم «یاس» در این سایت راه اندازی شده است و به زودی اطلاعات و عکس های حاضر در بخش مسابقه بین الملل این جشنواره روی این سایت قرار می گیرد.

چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس به دبیری سید مصطفی ابطحی ۲۲تا ۲۶ آذر ماه در استان مازندران برگزار می شود.

منبع :

تجلیل از داریوش اسدزاده/ سایت بین المللی جشنواره راه اندازی شد گردآوری توسط بخش سینما ، تئاتر و تلویزیون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات